Главная » Ліквідація » Послуги ліквідації ТОВ

Послуги ліквідації ТОВ

Послуги ліквідації ТОВ ціна 

Послуги щодо закриття ТОВ за 2 дні


Послуги ліквідації ТОВ – це юридичні послуги по повному припиненні діяльності підприємства, так само послуги з викупу 100% частки у статутному капіталі. У разі ліквідації фірми, викуп компанії має умовний характер.

Послуги щодо закриття ТОВ у Києві надає наша компанія Факторія Київ; ми гарантуємо якість, і швидке вирішення питання за малий проміжок часу.

Юридична практика показує, що повна процедура ліквідації Товариства з обмеженою відповідальністю в державному реєстрі з подальшою аудиторською перевіркою в податковій інспекції, захід довгострокове, фінансово витратна і трудомістка, якщо порівнювати з процедурою закриття компанії шляхом продажу. Закриття ТОВ через держреєстратора становить близько шести місяців, аудиторська перевірка в податковій інспекції може вказати на помилки в бухгалтерській документації, що потягне за собою виплату штрафів. Послуги по ліквідації підприємств шляхом продажу підприємства займають два-три дні і ніяких перевірок в податковій не треба проходити. Коли продається компанія новому власнику, то зобов’язання по штрафам та боргами лягати на нового засновника і директора.

Ликвидация пердприятийПослуга ліквідації ТОВ через продаж статутного капіталу починається з статутних документів, договорів купівлі-продажу. Щоб ліквідувати ТОВ, достатньо паспорта та ІПН засновника, назви підприємства або коду ОКПО. Якщо немає печатки фірми, статутних документів та свідоцтва реєстрації – це не перешкода для підготовки документів. У держреєстрі є всі необхідні дані, друк скасували.

Послуга з ліквідації підприємства через повне закриття здійснюється за кілька етапів. Організовується загальні збори учасників, приймається рішення про ліквідацію компанії, призначається ліквідаційна комісія, терміни висування претензій від кредиторів. Після цього, документи необхідно подати державному реєстратору, проводитися публікація в газеті з даними про ліквідацію ТОВ. Організовується аудит в податкову службу. Коли будуть виявлені інспектором порушення, то за них необхідно виплатити штрафи. Коли відсутні гроші на рахунку компанії, учасники ТОВ повинні збільшити статутний капітал і за цей рахунок погасити борги. Необхідно відзначити, що банкрутство, в зв’язку з боргами, можна здійснити тільки, коли є заборгованість більш ніж триста мінімальний зарплат. Коли пройде перевірка в податковій і будуть подані документи в архів, то держреєстратор в реєстрі вносить запис, що компанія повністю закрита.

Послуги ліквідації ТОВ через продаж статутного капіталу – це дешево, не дорого, коли порівнювати з процедурою повного закриття компанії. Оприбутковується в нашу компанію щоб ліквідація ТОВ була для вас легкою та швидкою.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі