Главная » Юридичні послуги » Послуги адвоката Київ

Послуги адвоката Київ

Послуги адвоката є набором юридичних послуг, які надає юридичний фахівець. Для отримання дозволу на надання послуги адвоката в Києві такий професійний юрист повинен здати державні кваліфіковані іспити і отримати посвідчення. Посвідчення адвоката дозволяє працювати з кримінальними справами.

Адвокат в Україні – це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах і в порядку передбачених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Послуги, які адвокат може надавати, викладені в Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Послугами адвоката в Україні є такі види діяльності:

  • надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, правовий супровід діяльності юридичних і фізичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, держави;
  • складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру;
  • захист прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого;
  • надання правової допомоги свідку в кримінальному провадженні;
  • представництво інтересів потерпілого під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, прав і обов’язків потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача у кримінальному провадженні;
  • представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах при здійсненні цивільного, господарського, адміністративного та конституційного судочинства, а також в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами;
  • представництво інтересів фізичних і юридичних осіб, держави, органів державної влади, органів місцевого самоврядування в іноземних, міжнародних судових органах;
  • надання правової допомоги при виконання і відбування кримінальних покарань.

Також слід зауважити, що послуги адвоката Київ можуть включати інші види адвокатської діяльності, які не заборонені законом.

Надання послуг адвоката є обов’язковим при захист особи від кримінального обвинувачення.

Адвоката послуги можуть надаватися при вирішенні кримінальної, господарського, сімейного або цивільної справи. В арсенал послуг адвоката входить захист і відстоювання законних прав та інтересів клієнта.

Послуги адвоката передбачають захист і відстоювання прав та інтересів клієнтів. У разі якщо проблема клієнта не стосується кримінального провадження, то надати професійну юридичну допомогу може юрист без адвокатського посвідчення.