Главная » Бухгалтерські послуги » Постановка бухгалтерського обліку з нуля

Постановка бухгалтерського обліку з нуля

Постановка бухгалтерського обліку з нуля Київ 


Успішне функціонування будь-якої організації починається з правильно поставленого бухгалтерського обліку. Його структура складається з множинних етапів, за допомогою яких вдається організувати бухгалтерію підприємства. 


Вартість послуг за постановку бухгалтерського і податкового обліку в організаціях визначається окремо для кожного нашого клієнта.
Повноцінно працює бухгалтерський облік потрібен не тільки для запитів фіскальних органів, а й для прийняття вірних управлінських рішень безпосередньо всередині самої організації. А це вкрай складно зробити, якщо не володіти всією необхідною інформацією. Таку інформацію можна отримати виключно при правильно функціонуючому бухгалтерському обліку.


Які роботи виконує наша компанія.
Для початку необхідно ретельно вивчити всю роботу компанії, її специфіку, структурні елементи. Розглянемо алгоритм, який вважається актуальним для більшості підприємств:

 •  розробка механізму документообігу, а також створення інструкцій і різних наказів;
 •  створення документів для внутрішнього документообігу, облікової політики підприємства;
 •  складання плану рахунків, оформляємо необхідний порядок бухгалтерських проводок і багато іншого.

Всі вищеописані дії необхідні в будь-якому випадку, якщо вам потрібно вести бухгалтерський облік. 

 

Загальні принципи створюються за допомогою законодавчих паперів і підходять під структуру більшості фірм, компаній і підприємств. Тому ви можете не хвилюватися, що бухгалтер не заглядає в роботу вашої компанії. Щоб вникнути в курс справ фахівця не знадобитися багато часу.  


Загальноприйняті принципи, яким повинен відповідати будь-який облік:

 •  объективности;
 •  грошового виміру;
 •  наступності;
 •  обов’язкового документування;
 •  нарахування;
 •  подвійного запису;
 •  ув’язки;
 •  консерватизму;
 •  автономності;
 •  періодичності;
 •  конфіденційності.

Фахівці добре знають всі вище викладені принципи. Але, кожен з них має ряд особливих вимог, які знають тільки фахівці. Як бачите, з бухгалтерією впоратися самостійно ви не зможете, тому вам просто необхідно заручитися підтримкою досвідчених фахівців.  


Вигоди співпраці саме з нашою компанією


Відразу відзначимо, що правильне, і головне, законне ведення бухгалтерського обліку дуже важливо в управлінні будь-якою компанією. Будь-які помилки, часом і не дуже серйозні, можуть закінчитися сильними штрафами підприємству, а керівники можуть понести навіть кримінальне покарання. Але ви можете захистити себе від таких неприємних наслідків. Все, що для цього потрібно, укласти угоду з компанією, яка надає різноманітні бухгалтерські послуги. Якщо правильно вказати в такому договорі, хто несе відповідальність за допущення помилки, то гроші, заплачені фахівцям швидко окупляться і захистять вас від різних наслідків.
Компанія “Факторія Київ” володіє відповідним рівнем. Наші фахівці мають необхідний досвід і завжди в курсі змін на законодавчому рівні. 


Бухгалтерський облік це постійний, безперервний процес. Якщо в бухгалтерському обліку допущені якісь помилки, нехай і найменші, власник корпорації може втратити досить великі гроші, і це не найголовніше. Якщо помилки в обліку досить серйозні власник може понести кримінальну відповідальність. Відновлення такого обліку покликане виправити всі помилки і позбутися від білих плям. Але, важливо пам’ятати, що впоратися з таким завданням можуть тільки професійні бухгалтери, з відповідним досвідом роботи.
Ви можете наймати їх окремо, або ж звернутися за допомогою в спеціальну консалтингову компанію, яка надає послуги такого роду.
Як вже говорилося раніше, вартість наших послуг може бути різною, вона розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. 


Ризики, пов’язані з помилками в обліку. 
Перш за все, бухгалтерський облік необхідний для того, щоб прийняти різні управлінські впливи, а також попередити різні розкрадання всередині компанії співробітниками.
Розглянемо більш докладно наслідки, які можуть виникнути через помилки в оподаткуванні:

 • штрафи і санкції на підприємстві;
 • заморожування рахунків організації, через що буде неможливо вести будь-які фінансові операції;
 • банкрутство фірми;
 • юридичне покарання власника або керівництва організації. 


Щоб не допустити таких неприємностей, необхідно своєчасно подбати про своєчасне відновлення бухгалтерського обліку. Воно відбувається на підставі документів, які є в наявності. Таким чином, створюються бухгалтерські папери, якщо їх не було або вони були загублені.