Главная » Про Нас

Про Нас

Неодноразово ми стикалися зі складними і нестандартними ситуаціями в яких опинилися наші клієнти, але завдяки інноваційному підходу, ретельного аналізу ситуації, що склалася, а також можливістю абстрагувати її по відношенню до чинного законодавства дозволяло нам надавати допомогу нашим друзям в повному обсязі або з найменшими втратами для бізнесу .

Наша компанія надає наступні види послуг:

 • Реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП)
 • Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)
 • Внесення змін до статутних документів підприємств, склад засновників, зміна видів економічної діяльності (КВЕД), формування статутного капіталу, системи оподаткування
 • Повний бухгалтерський аудит, подача податкової звітності, внесення обов’язкових платежів, допомога при відкритті рахунків в банках і інших фінансових установах, реєстрація ПДВ
 • Підготовка документів для відкриття будівельної компанії, а також будівельна ліцензія «під ключ»
 • Формування пакету документів для отримання ліцензії на будівельні роботи
 • Комплексний супровід участі в тендерах на всі види будівельних робіт
 • Ліквідація підприємства відповідно до вимог чинного законодавства.

Чим ми відрізняємося від інших компаній?

Необхідно відзначити, що всі наші фахівці неухильно дотримуватися етичного кодексу, розробленого творцем компанії, Голубєвим Олександром Володимировичем, який є фахівцем-практиком з питань консультування приватних і корпоративних клієнтів, спеціалізується на превентивних інструментах структурування бізнесу з метою захисту активів і створення безпечних умов збереження власності, практикуючим юристом з успішним досвідом господарських та податкових спорів. Ми готові професійно і чесно захищати інтереси клієнта в суді і перед контролюючими органами.

Так само Президент нашої компанії активно займається об’єднанням висококваліфікованих адвокатів, юристів, фінансистів, бухгалтерів для надання ефективних послуг в сфері економіки.

Основними напрямками діяльності є захист інтересів клієнта у цивільних, адміністративних і господарських спорах.

Крім того, ми спеціалізуємося на вирішення корпоративних суперечок, надаємо безпосередню сприяння в створенні, ліквідації або реорганізації підприємства, допомога у стягненні заборгованості або відшкодування збитків, заподіяних фірмі, визнання угод недійсними, займаємося вирішенням спорів, які стосуються призначення і припинення повноважень посадових осіб підприємства та інших суперечках, пов’язаних з діяльністю підприємства.

Чому потрібно працювати з нами?

 • Наші співробітники мають достатній досвід роботи в провідних українських компаніях, холдингах, міжнародних компаніях, державних органах контролю і нагляду і знають всі аспекти проведення перевірок, порядок накладення штрафів і помилки, які допускаються контролюючими органами.
 • Можливість співпраці як на абонентське обслуговування, так і надання єдине разової консультації, і представлення інтересів або супровід угоди. Можлива погодинна оплата наших фахівців, що дозволяє економити бюджет Вашого підприємства. Таким чином ми пропонуємо гнучкий графік співпраці і оплати за бажанням замовника.
 • Місією нашого підприємства є перетворення знань, навичок і умінь наших співробітників в максимальну вигоду для клієнта шляхом надання кваліфікованої юридичної допомоги, а також максимально оптимізувати клієнту ефективність в бухгалтерському обслуговуванні, шляхом надання послуг з бухгалтерського аутсорсингу.
 • Структура роботи «Факторія» вибудувана так, щоб будь-яка взаємодія і комунікація з партнерами проходила без зволікань з подальшим негайним виконанням і звітністю. Наші фахівці завжди на місці, завжди на зв’язку.

Наша команда

Голубєв Олександр Володимирович
директор, керівник компанії
Раткин В'ячеслав Вадимович
юрист, процесуальний корпоративний керівник
Ситник Денис Анатолійович
юрист, керівник групи планування збуту
Балан Дмитро Ростиславович
юрист, процесуальний керівник сектора посередницьких послуг
Керімов Алі Ильясович
юрист, провідний фахівець відділу роботи з корпоративними клієнтами
Шкурина Юлія Василівна
провідний бухгалтер
Тхапа Сусанта Судешевіч
юрист, керуючий по забезпеченню діловодства компанії
Колесник Максим Олександрович
юрист, керівник проектів зовнішнього юридичного маркетингу

Наши достижения

Відгуки наших клієнтів

ОЛЕГ ЯКИМЕНКО

Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!

ІВАН СЕРГІЙОВИЧ

Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!

ТЕТЯНА

Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!

ТИМОФІЙ МАТВІЄНКО

Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.

ИЛОНА ВАЩУК

Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів

АЛЛА АЛЕКСЄЄНКО

Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую

Анна Коваленко

Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!

Ігор Іванович

Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.