Главная » Реєстрація / перереєстрація » Реєстрація ТОВ з одним засновників

Реєстрація ТОВ з одним засновників

Суспільство c обмеженою відповідальністю було і залишається найбільш оптимальної організаційно-правовою формою для ведення бізнесу на території України. Звичайно, найкращим варіантом буде реєстрація фірми з одним засновником. В цьому випадку не потрібно думати як правильно ділити з кимось прибуток і дивіденди від господарської діяльності. Якщо у вас достатньо ресурсів для ведення бізнесу вже сьогодні, ми готові зробити все, щоб ваша фірма чим пошвидше була зареєстрована і повноцінно діяла на ринку.

Покрокова реєстрація ТОВ з одним засновником включає кілька основних етапів:

  • узгодження даних для підготовки документів;
  • визначення юридичної адреси фірми;
  • видів економічної діяльності;
  • підбір системи оподаткування;
  • формування статутного капіталу;
  • відкриття рахунку в банку;
  • затвердження статуту;
  • реєстрація в органах державної адміністрації.
  • Строк реєстрації ТОВ з одним засновником становить 3-7 днів, в залежності від особливостей ведення бізнесу і побажань клієнта. У зв’язку зі змінами законодавства, статут фірми може включати тільки головні положення, а не ускладнюватися стандартним переліком умов, які зазвичай ніхто не перечитує.

Одним з важливих пунктів при формуванні пакета документів є правильне визначення системи сплати податків і реєстрація ПДВ, якщо це вигідно, з точки зору отримання прибутку і зразкових цифр обороту коштів за рік. Ставка податку на прибуток становить 18%.

Якщо реєстрація ТОВ з одним засновником в Україні відбувається фізичною особою, зокрема, ця особа може бути також і директором фірми. При цьому, не потрібно буде платити податок за наявність на підприємстві ще одного працівника. Досить, позначити це положення в статуті ТОВ. Можна використовувати модельний статут, який затверджений Кабміном або ж доповнити його необхідними пунктами.

З огляду на те, що при реєстрації фірми слід вивчити безліч правових нюансів, потрібна кваліфікована допомога юристів і бухгалтерів. Комплексна послуга – реєстрація ТОВ з одним засновником, ціна роботи юристів невелика, але натомість засновник заощадить чимало часу, сил і навіть грошей, так як з першого разу всі документи будуть підготовлені і завірені правильно. Підпис засновника на рішенні про створення товариства і в статуті завіряються нотаріально.

Реєстрація ТОВ з одним засновником це найкращий спосіб ведення бізнесу, так як дає право одноосібно приймати рішення і бути власником справи в одній особі.