Главная » Реєстрація / перереєстрація » Реєстрація філії ТОВ в Києві

Реєстрація філії ТОВ в Києві

Успіх вашої справи означає готовність до його розширення. Коли все бізнес процеси добре налаштовані в одному місці, пора їх розвивати в іншому, і тим самим більше заробляти. Відкриття філії або представництва підкреслює солідність і надійність підприємства та послуг, які воно пропонує, серед споживачів і інших бізнесменів. Також, це хороший варіант для вирішення територіального питання і з часом переміщення основного фінансового та виробничого бізнес-центру в інший регіон.

Філія і представництво – це підрозділ однієї юридичної особи, що розташований поза місцем його знаходження і виконує всі або частину функцій основного підприємства. Різниця між цими підрозділами визначається характером і обсягом їх функцій. Представництво не здійснює виробництво, а виконує лише функцію представлення і захисту інтересів юридичної особи.

Реєстрація філій або представництв відбувається наступним чином:

  • проведення зборів засновників основного підприємства, де вони приймають рішення про створення філії або представництва, яке протоколюється і візуется, визначення особливостей його функціонування: юридична адреса, передача на баланс майна з основного підприємства, позначення функцій, які повинні виконуватися в виробничої діяльності і узгодження видів економічної діяльності, відкриття окремого рахунку в банку, організація внутрішньої структури його діяльності, і призначення керівників осіб, формування та затвердження статуту і положення про функціонування підрозділу;
  • подача документів до державного реєстратора і внесення даних про філії або представництві в Єдиний державний реєстр.

Строк реєстрації філії або ж представництва на території України становить 3-7 днів при обліку правильно підготовленого пакету документів.

Керівник філії і представництва діє на підставі виданої йому довіреності та в межах повноважень, які затверджені статутом і положенням. Право власності на майно, яке передається підрозділу для виконання його функцій, залишається закріплено за основним підприємством.

Якщо ж на території України процедура реєстрації зрозуміліша, то за кордоном – вона включає безліч правових нюансів і щоб зробити все правильно, краще звернутися до досвідченого юриста. Якщо ви звернетеся до нас, процес реєстрації пройде набагато швидше, і ми завжди будемо на зв’язку, щоб надати вам професійну консультацію і допомогу в складанні документів.