Реєстрація ФОП в Києві під ключ

Зареєструйте ФОП за 1 день

Безкоштовна консультація юриста

Реєстрація ФОП (ПП) в Києві– це підготовка юридичних документів для подальшої державної реєстрації фізичної особи, як суб'єкта підприємницької діяльності.

Замовивши послугу реєстрація ФОП Ви отримуєте:

Оперативне виконання замовлення і цілодобову підтримку
Оформлення паперів, незалежно від розташування по всій країні
Багаторічний досвід, який застосовуємо при оформленні паперів
Зателефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Документи необхідні для того, щоб зареєструвати СПД:

Для реєстрації ФОП, Вам необхідно надати нашим співробітникам копію паспорта та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків).

Приватний підприємець може працювати як з приватними особами, так і з юридичними особами на Єдиному податку (ЄП) або на Податоку на додану вартість (ПДВ), в залежності від вибору групи: І, ІІ, ІІІ.

Фізична особа-підприємець є найпоширенішою організаційно-правовою формою власності через свою простоту в документообігу, податкової та бухгалтерської звітності. Гроші, зароблені в результаті господарської діяльності, приватний підприємець може витрачати на особисті потреби (купівля товарів у супермаркеті, зняття готівки в банкоматі), що робити в ТОВ не можна.

Реєструючи ФОП, Ви не обтяжуєте себе паперовою тяганиною і складною бухгалтерією, як на підприємстві. Відкрити ПП разом з нами легко!

Співпрацюючи з професіоналами - Ви гарантовано прийдете до успіху.

 

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобильність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Вартість реєстрації ФОП 


- Безкоштовна консультація по відкриттю ФОП і вибору оподаткування.

- Підготовка всіх відповідних документів.

- Нотаріальні послуги (довіреність).

- Реєстрація в ЄДР (Єдиному державному реєстрі).

- Постанова на облік в податкову.

- Реєстрація платником єдиного податку або платником ПДВ.

- Реєстрація книги обліку доходів.

- Отримання витягу (витягу) платника єдиного податку або платника ПДВ.

- Виготовлення печатки.Наші фахівці підберуть для Вас найбільш прийнятну ціну, в яку включені вже всі нотаріальні платежі і державне мито. Ви можете бути впевнені у відсутності додаткових витрат.

Краща ціна  від 999 ₴
Терміни реєстрації ФОП 1 - 2 робочих дня
Реєстрація ФОП в Києві під ключ
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!