Реєстрація ФОП в Києві під ключ

Зареєструйте ФОП за 1 день

Безкоштовна консультація юриста

Реєстрація ФОП (ПП) в Києві– це підготовка юридичних документів для подальшої державної реєстрації фізичної особи, як суб'єкта підприємницької діяльності.

Замовивши послугу реєстрація ФОП Ви отримуєте:

Оперативне виконання замовлення і цілодобову підтримку
Оформлення паперів, незалежно від розташування по всій країні
Багаторічний досвід, який застосовуємо при оформленні паперів
Зателефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Документи необхідні для реєстрації ФОП (СПД):

Для реєстрації ФОП, Вам необхідно надати нашим співробітникам копію паспорта та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків).

Приватний підприємець може працювати як з приватними особами, так і з юридичними особами на Єдиному податку (ЄП) або на Податоку на додану вартість (ПДВ), в залежності від вибору групи: І, ІІ, ІІІ.

Фізична особа-підприємець є найпоширенішою організаційно-правовою формою власності через свою простоту в документообігу, податкової та бухгалтерської звітності. Гроші, зароблені в результаті господарської діяльності, приватний підприємець може витрачати на особисті потреби (купівля товарів у супермаркеті, зняття готівки в банкоматі), що робити в ТОВ не можна.

Реєструючи ФОП, Ви не обтяжуєте себе паперовою тяганиною і складною бухгалтерією, як на підприємстві. Відкрити ПП разом з нами легко!

Співпрацюючи з професіоналами - Ви гарантовано прийдете до успіху.

 

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобильність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Вартість реєстрації ФОП 


- Безкоштовна консультація по відкриттю ФОП і вибору оподаткування.

- Підготовка всіх відповідних документів.

- Нотаріальні послуги (довіреність).

- Реєстрація в ЄДР (Єдиному державному реєстрі).

- Постанова на облік в податкову.

- Реєстрація платником єдиного податку або платником ПДВ.

- Реєстрація книги обліку доходів.

- Отримання витягу (витягу) платника єдиного податку або платника ПДВ.

- Виготовлення печатки.Наші фахівці підберуть для Вас найбільш прийнятну ціну, в яку включені вже всі нотаріальні платежі і державне мито. Ви можете бути впевнені у відсутності додаткових витрат.

Краща ціна  від 999 ₴
Терміни реєстрації ФОП 1 - 2 робочих дня
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!
фоп реєстрація,фоп зняття готівки,що необхідно для реєстрації фоп,реєстрація фоп вартість,оформлення спд,реєстрація фоп в києві,реєстрація спд київ,етапи відкриття фоп,зареєструватись як приватний підприємець,зареєструватись як фоп,бухгалтер фоп спд работа,зняття готівки фоп,реєстрація фоп послуги,ліквідація фоп київ ціна,реєстрація спд киев,купить книгу фізична особа підприємець киев,новий квед бухгалтера часний підприємець київ