Главная » Реєстрація СПД Київ самостійно

Реєстрація СПД Київ самостійно

Як зареєструвати ФОП, СПД, ПП, ФОП?

Зареєструвати ФОП самостійно можна і це відносно нескладно, але якщо ви цього ніколи не робили, то краще зверніться до нас. І всього за 1250 грн. ми зареєструємо ФОП «під ключ», з огляду на витрати на нотаріуса, друк, отримання Єдиного податку.

Якщо ви хочете зареєструвати СПД, то для початку вам необхідно знати яка група вам підходить, який вид податкових питань ви виберете і які види економічної діяльності відносяться до обраної вами діяльності.

СПД, ФОП, ПП, мають одне і те ж значення (фізична особа-підприємець).

Існують дві найпопулярніших групи реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності – це друга і третя. На другій групі в основному працюють люди, які будуть займатися торгівлею. Важливо знати, що на другій групі можна надавати послуги тільки фізичним особам. На цій групі продавати товари юридичним особам та фізичним особам не забороняє законодавство. Третя група призначена для надання послуг. В даному випадку Суб’єкту підприємницької діяльності можна працювати як з юридичними особами, так і з фізичними.

При реєстрації СПД необхідно точно знати які види економічної діяльності вам підходять. Їх можна підібрати за класифікатором економічних видів діяльності. Важливо знати, що працювати без відповідних КВЕД заборонено і це карається адміністративною відповідальністю у вигляді штрафу.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

На сьогодні існують різні види податкових питань з них можна підібрати найбільш підходящі для вашого роду діяльності. Єдиний податок на увазі сплату податку в розмірі п’яти відсотків від місячного обороту СПД. Загальна система податкового обкладення примушує платників податків виплачувати сімнадцять відсотків від місячного прибутку підприємства. Так само існує Податок на додаткову вартість, при якому підприємець платить двадцять відсотків. При виборі податкового обкладення необхідно підійти до цього питання серйозно і зважено, тому що невірний вибір загрожує переплатами податків.

Для того, щоб вас зареєстрували в органах державної реєстрації, вам необхідно підготувати заповнений бланк-форму десять, копію податкового ідентифікаційного коду, паспорт. Після того, як державний реєстратор отримав документи, він видає вам опис з кодом доступу до реєстру. Після проведення реєстраційних дій, ви можете завантажити виписку з єдиного державного реєстру підприємців з інформацією про вас як про підприємця. Після отримання виписки ви можете зробити собі печатку і відкрити рахунок у банку.

Якщо для вас важливо, щоб документи по реєстрації були правильними, вид податкового обкладення підібраний відповідно до ваших інтересів, то в такому випадку вам необхідно звернутися до професіоналів за якісними послугами. Перейдіть по посиланню для ознайомлення з умовами реєстрації СПД в Києві і області.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі