Реєстрація ТОВ на нерезидента Київ ціна

Відкрити компанію за допомогою громадянина іншої країни 

Безкоштовна консультація юриста

У зв'язку з тим, що в чинному законодавстві України скасували таке поняття, як «підприємство з іноземним капіталом», найчастіше для того щоб вести господарську діяльність, нерезиденти йдуть на створення ТОВ. Саме ця форма юридичної особи надає велику кількість переваг, також вона дає можливість взяти в засновники партнерів з України нарівні з нерезидентами. При цьому контролювати діяльність компанії мають право іноземні засновники.


Проходження процедури реєстрації для компаній такого формату, має ряд відмінностей від стандартної реєстрації, тому в даній темі варто розібратися більш детально. Однією з відмінностей є процес формування статутного фонду. Зауважимо, що в даному випадку все інвестиції з боку зарубіжних партнерів підлягають реєстрації для того, щоб вони були під захистом на рівні держави. Засновники з інших країн можуть вносити свої вклади в статутний капітал тільки у валюті, яка відноситься до першої категорії, а саме долари і євро. Звичайно, є можливість внести внесок у валюті національній, але тільки в тому випадку, якщо вони надходять у вигляді виручених коштів від продажу валюти зі спеціального рахунку інвестора, який був відкритий заздалегідь. Також варто відзначити, що внесок не може бути виконаний готівкою.

Які документи необхідні для того, щоб зареєструвати компанію з представником іншої держави

Засновниками організацій можуть виступати як приватні, так і юридичні особи, до списку також відносяться і нерезиденти. Законодавство України встановило повну рівність своїх громадян і представників інших держав. Завдяки цьому розмір статутного фонду не обмежений за рахунок інвестицій від іноземних громадян, а також кількість засновників. Для того щоб виконати реєстрацію компанії засновник може самостійно подати документи, або передати їх за допомогою довіреної особи. Для того щоб створити компанію з іноземним засновником і офіційно її зареєструвати, потрібно такий пакет документів:

Реєстрація ТОВ на нерезидента -
список документів

 • Заява про реєстрацію юридичної особи;
 • Рішення засновників про те, що вони хочуть створити компанію;
 • Статут підприємства;
 • Інформація про кожного члена органу управління;
 • Квитанція про те, що було сплачено адміністративний збір;

 

Даємо гарантію 100%

Вашим завданням займуться професіонали в своїй справі з багаторічним досвідом, а не студенти після ВНЗ.

працюємо швидко

Працюючи за принципом індивідуального підходу, а також включаючи перевірку всіх даних з клієнтом документів, ми виключаємо помилки на 100%.

Без метушні, черг і мороки

Професійний супровід на всіх етапах - Ви збережете час, нерви і гроші.

Які документи потрібні в тому випадку, якщо іноземний засновник є приватною особою

У тому випадку, якщо іноземний громадянин, виступає в ролі засновника, йому буде потрібно надати такі документи:

Реєстрація ТОВ на нерезидента -
список документів

 • Ксерокопія паспорта, а також нотаріальний переклад державною мовою;
 • Ксерокопія ідентифікаційного коду, який був отриманий в Україні;
 • Нотаріальна довіреність необхідна в тому випадку, якщо використовується допомога третього довіреної особи;
 • Необхідні документи для юридичних осіб:
 • Ксерокопія статуту компанії, яка переведена на державну мову і завірена нотаріусом;
 • Свідоцтво про реєстрацію іноземної організації;
 • Підтвердження юридичної адреси компанії-нерезидента;
 • Копії посвідчень особи директора, головного бухгалтера та інших уповноважених осіб;
 • Довіреність на юриста на підписання документації для того, щоб здійснити реєстрацію підприємства.

 

Даємо гарантію 100%

Вашим завданням займуться професіонали в своїй справі з багаторічним досвідом, а не студенти після ВНЗ.

Працюємо швидко

Працюючи за принципом індивідуального підходу, а також включаючи перевірку всіх даних з клієнтом документів, ми виключаємо помилки на 100%.

Без метушні, черг і мороки

Професійний супровід на всіх етапах - Ви збережете час, нерви і гроші.

В які терміни відбувається реєстрація, і яка вартість Наша компанія допоможе максимально швидко і якісно виконати всі етапи реєстрації. З нашою допомогою реєстрація можлива протягом 5 днів. Певний термін залежить від кількості готової документації, а також можлива термінова реєстрація компанії. Вартість послуг безпосередньо залежить від кількості готових документів і етапів, які необхідно буде виконати нашим фахівцям. У вартість послуги входить підготовка документації, оплата державних мит, оформлення довіреності, постановка на облік в податкову службу і інших державних структурах. Також ми зможемо допомогти відкрити рахунок в банківській структурі і виготовимо друк. В окрему оплату входить переклад документації на державну мову. Додатково ви зможете придбати юридичну адресу і отримаєте консультацію щодо вибору методу оподаткування. 

регистрация ооо с иностранцамиЯкі особливості існують при відкритті компанії нерезидентами Окремим плюсом реєстрації компанії в Україні громадянином іншої країни є можливість отримати посвідку на постійне проживання. Таким правом зможе володіти іноземець, який вніс до статуту компанії не менше, ніж 100 тисяч доларів США. Керівником організації з іноземними учасниками може виступати як громадянин України, так і громадянин іншої країни. Однак в останньому випадку, людині доведеться отримати дозвіл на роботу в нашій країні. Оформити такий документ в момент реєстрації компанії не вийде. Для початку потрібно створити компанію, в якій директором виступатиме громадянин нашої країни, після цього працевлаштувати іноземця, а вже після цього поміняти директора. Компанії, в яких є засновник іноземець, працюють за тією ж схемою оподаткування податків, як і українські організації. Законодавством не передбачено ніяких пільгових умов для таких ситуацій. 

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобильність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Вартість по реєстрації ТОВ на нерезидентів України

Додатково оплачується держмито.

Термін реєстрації ТОВ на нерезидентів України в Києві - від 3 робочих днів з моменту подачі документів.

Краща ціна від 2 500 ₴
Терміни отримання ліцензії від 3 робочих днів
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!
рішення засновників про створення тов,засновник тов,тов з іноземними інвестиціями,реєстрація підприємства з іноземними інвестиціями,вартість реєстрації підприємства,реєстрація юридичної фірми,реєстрація тов з іноземним засновником 2018,засновник нерезидент юридична особа,реєстрація тов з іноземним засновником,засновник тов нерезидент,реєстрація тов засновник нерезидент,реєстрація тов нерезидентом,реєстрація тов з іноземним засновником 2019,сторення тов,нерезидент директор,реєсрація компаній,инвестиции от нерезидента,юридична консультація по відкриттю тов,засновник юридичної особи,документі на реєстрацію тов