Главная » Реєстрація ТОВ на нерезидента

Реєстрація ТОВ на нерезидента

Реєстрація ТОВ на нерезидента – громадянина іншої країни 

У зв’язку з тим, що в чинному законодавстві України скасували таке поняття, як «підприємство з іноземним капіталом», найчастіше для того щоб вести господарську діяльність, нерезиденти йдуть на створення ТОВ. Саме ця форма юридичної особи надає велику кількість переваг, також вона дає можливість взяти в засновники партнерів з України нарівні з нерезидентами. При цьому контролювати діяльність компанії мають право іноземні засновники.

Проходження процедури реєстрації для компаній такого формату, має ряд відмінностей від стандартної реєстрації, тому в даній темі варто розібратися більш детально. Однією з відмінностей є процес формування статутного фонду. Зауважимо, що в даному випадку все інвестиції з боку зарубіжних партнерів підлягають реєстрації для того, щоб вони були під захистом на рівні держави. Засновники з інших країн можуть вносити свої вклади в статутний капітал тільки у валюті, яка відноситься до першої категорії, а саме долари і євро. Звичайно, є можливість внести внесок у валюті національній, але тільки в тому випадку, якщо вони надходять у вигляді виручених коштів від продажу валюти зі спеціального рахунку інвестора, який був відкритий заздалегідь. Також варто відзначити, що внесок не може бути виконаний готівкою.

Реєстрація ТОВ на нерезидента

Виникли питання? Заущаджуй час! Звертайся до професіоналів!

Які документи необхідні для того, щоб зареєструвати компанію з представником іншої держави

Засновниками організацій можуть виступати як приватні, так і юридичні особи, до списку також відносяться і нерезиденти. Законодавство України встановило повну рівність своїх громадян і представників інших держав. Завдяки цьому розмір статутного фонду не обмежений за рахунок інвестицій від іноземних громадян, а також кількість засновників. Для того щоб виконати реєстрацію компанії засновник може самостійно подати документи, або передати їх за допомогою довіреної особи. Для того щоб створити компанію з іноземним засновником і офіційно її зареєструвати, потрібно такий пакет документів:

реєстраця тов на нерезидента документи

Реєстрація ТОВ на нерезидента – список документів

Даємо гарантію 100%. Вашим завданням займуться професіонали в своїй справі з багаторічним досвідом, а не студенти після ВНЗ. Працюємо швидко. Працюючи за принципом індивідуального підходу, а також включаючи перевірку всіх даних з клієнтом документів, ми виключаємо помилки на 100%. Без метушні, черг і мороки. Професійний супровід на всіх етапах – Ви збережете час, нерви і гроші.

Адекватні ціни

Індивідуальне вирішення питань та розумні ціни дають можливість кожному отримати якісну послугу.

Оперативність

Досвід та знання наших фахівців гарантують швидке та ефективне виконання роботи

Гарантія

Гарантія угод у співпраці з нашою компанією

регистрация ооо иностранным гражданином, регистрация ооо иностранным юридическим лицом, регистрация ооо с иностранными инвестициями, регистрация ооо с директором иностранцем, регистрация ооо для иностранцев, регистрация ооо иностранцем, регистрация ооо для иностранных граждан, регистрация ооо на иностранного гражданина, регистрация ооо с иностранным участием, регистрация ооо с иностранным юридическим лицом, регистрация ооо нерезидентом, регистрация компании с иностранным участием
регистрация иностранных компаний, регистрация иностранной компании, регистрация компаний с иностранным капиталом, регистрация компаний с иностранным участием, регистрация иностранных компаний в украине, регистрация компании со 100 иностранным капиталом, регистрация иностранной компании в украине, регистрация иностранной компании в киеве, регистрация иностранная компания, регистрация иностранные компании, регистрация компании с иностранными инвестициями

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Які документи потрібні в тому випадку, якщо іноземний засновник є приватною особою

У тому випадку, якщо іноземний громадянин, виступає в ролі засновника, йому буде потрібно надати такі документи:

Реєстрація ТОВ на нерезидента – список документів

  • Ксерокопія паспорта, а також нотаріальний переклад державною мовою;
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду, який був отриманий в Україні;
  • Нотаріальна довіреність необхідна в тому випадку, якщо використовується допомога третього довіреної особи;
  • Необхідні документи для юридичних осіб:
  • Ксерокопія статуту компанії, яка переведена на державну мову і завірена нотаріусом;
  • Свідоцтво про реєстрацію іноземної організації;
  • Підтвердження юридичної адреси компанії-нерезидента;
  • Копії посвідчень особи директора, головного бухгалтера та інших уповноважених осіб;
  • Довіреність на юриста на підписання документації для того, щоб здійснити реєстрацію підприємства.

В які терміни відбувається реєстрація ТОВ, і яка вартість

Наша компанія допоможе максимально швидко і якісно виконати всі етапи реєстрації. З нашою допомогою реєстрація можлива протягом 5 днів. Певний термін залежить від кількості готової документації, а також можлива термінова реєстрація компанії. Вартість послуг безпосередньо залежить від кількості готових документів і етапів, які необхідно буде виконати нашим фахівцям. У вартість послуги входить підготовка документації, оплата державних мит, оформлення довіреності, постановка на облік в податкову службу і інших державних структурах. Також ми зможемо допомогти відкрити рахунок в банківській структурі і виготовимо друк. В окрему оплату входить переклад документації на державну мову. Додатково ви зможете придбати юридичну адресу і отримаєте консультацію щодо вибору методу оподаткування.

Які особливості існують при відкритті компанії нерезидентами

Окремим плюсом реєстрації компанії в Україні громадянином іншої країни є можливість отримати посвідку на постійне проживання. Таким правом зможе володіти іноземець, який вніс до статуту компанії не менше, ніж 100 тисяч доларів США. Керівником організації з іноземними учасниками може виступати як громадянин України, так і громадянин іншої країни. Однак в останньому випадку, людині доведеться отримати дозвіл на роботу в нашій країні. Оформити такий документ в момент реєстрації компанії не вийде. Для початку потрібно створити компанію, в якій директором виступатиме громадянин нашої країни, після цього працевлаштувати іноземця, а вже після цього поміняти директора. Компанії, в яких є засновник іноземець, працюють за тією ж схемою оподаткування податків, як і українські організації. Законодавством не передбачено ніяких пільгових умов для таких ситуацій.

Вартість по реєстрації ТОВ на нерезидентів України

Додатково оплачується держмито.

Термін реєстрації ТОВ на нерезидентів України в Києві – від 3 робочих днів з моменту подачі документів.

Краща ціна від 1 500 ₴

Терміни отримання ліцензії від 3 робочих днів

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі