Главная » Реєстрація ТОВ з іноземним засновником

Реєстрація ТОВ з іноземним засновником

Реєстрація ТОВ на нерезидента – громадянина іншої країни 

У зв’язку з тим, що в чинному законодавстві України скасували таке поняття, як «підприємство з іноземним капіталом», найчастіше для того щоб вести господарську діяльність, нерезиденти йдуть на створення ТОВ. Саме ця форма юридичної особи надає велику кількість переваг, також вона дає можливість взяти в засновники партнерів з України нарівні з нерезидентами. При цьому контролювати діяльність компанії мають право іноземні засновники.

Проходження процедури реєстрації для компаній такого формату, має ряд відмінностей від стандартної реєстрації, тому в даній темі варто розібратися більш детально. Однією з відмінностей є процес формування статутного фонду. Зауважимо, що в даному випадку все інвестиції з боку зарубіжних партнерів підлягають реєстрації для того, щоб вони були під захистом на рівні держави. Засновники з інших країн можуть вносити свої вклади в статутний капітал тільки у валюті, яка відноситься до першої категорії, а саме долари і євро. Звичайно, є можливість внести внесок у валюті національній, але тільки в тому випадку, якщо вони надходять у вигляді виручених коштів від продажу валюти зі спеціального рахунку інвестора, який був відкритий заздалегідь. Також варто відзначити, що внесок не може бути виконаний готівкою.

Реєстрація ТОВ на нерезидента

Виникли питання? Заущаджуй час! Звертайся до професіоналів!

Які документи необхідні для того, щоб зареєструвати компанію з представником іншої держави

Засновниками організацій можуть виступати як приватні, так і юридичні особи, до списку також відносяться і нерезиденти. Законодавство України встановило повну рівність своїх громадян і представників інших держав. Завдяки цьому розмір статутного фонду не обмежений за рахунок інвестицій від іноземних громадян, а також кількість засновників. Для того щоб виконати реєстрацію компанії засновник може самостійно подати документи, або передати їх за допомогою довіреної особи. Для того щоб створити компанію з іноземним засновником і офіційно її зареєструвати, потрібно такий пакет документів:

реєстраця тов на нерезидента документи

Реєстрація ТОВ на нерезидента – список документів

Даємо гарантію 100%. Вашим завданням займуться професіонали в своїй справі з багаторічним досвідом, а не студенти після ВНЗ. Працюємо швидко. Працюючи за принципом індивідуального підходу, а також включаючи перевірку всіх даних з клієнтом документів, ми виключаємо помилки на 100%. Без метушні, черг і мороки. Професійний супровід на всіх етапах – Ви збережете час, нерви і гроші.

Адекватні ціни

Індивідуальне вирішення питань та розумні ціни дають можливість кожному отримати якісну послугу.

Оперативність

Досвід та знання наших фахівців гарантують швидке та ефективне виконання роботи

Гарантія

Гарантія угод у співпраці з нашою компанією

Переваги реєстрації ТОВ з іноземним засновником в Україні

Реєстрація ТОВ з іноземним засновником в Україні може мати деякі переваги:

 1. Глобальна присутність: Реєстрація ТОВ із іноземним засновником дозволяє розширити бізнес-активності на українському ринку та створити глобальну присутність для вашої компанії. Україна має стратегічне становище та надає доступ до ринків Європи.
 2. Більше можливостей для інвестицій: Іноземний засновник може внести інвестиції в українську компанію та отримати частку прибутку та контроль над бізнесом. Україна пропонує привабливе інвестиційне середовище, а також низку пільг та стимулів для іноземних інвесторів.
 3. Податкові переваги: Україна має конкурентоспроможну податкову систему, яка пропонує низку переваг для бізнесу. Іноземні компанії можуть насолоджуватися низькими ставками податку на прибуток та спрощеною системою оподаткування.
 4. Зручність ведення бізнесу: Реєстрація ТОВ в Україні є відносно простою процедурою, особливо за допомогою спеціалізованих юридичних фірм, які можуть полегшити весь процес. Україна також активно розвиває цифрову інфраструктуру та онлайн-сервіси, що робить ведення бізнесу зручнішим.
 5. Доступ до українського ринку: Реєстрація ТОВ із іноземним засновником дозволяє отримати доступ до численних можливостей на українському ринку. Україна має значний потенціал для розвитку у різних секторах, таких як IT, сільське господарство, виробництво, туризм та інші.

реєстрація ТОВ іноземним громадянином, реєстрація ТОВ іноземною юридичною особою, реєстрація ТОВ з іноземними інвестиціями, реєстрація ТОВ з директором іноземцем, реєстрація ТОВ для іноземців, реєстрація ТОВ для іноземців, реєстрація ТОВ для іноземних громадян, реєстрація ТОВ на іноземного громадянина, реєстрація ТОВ з іноземною юридичною особою, реєстрація ТОВ нерезидентом, реєстрація компанії з іноземною участю, реєстрація іноземних компаній, реєстрація іноземної компанії, реєстрація компаній з іноземним капіталом, реєстрація компаній з іноземною участю, реєстрація іноземних компаній в Україні, реєстрація компанії зі 100 іноземним капіталом, реєстрація іноземної компанії в україні, реєстрація іноземної компанії в Києві, реєстрація іноземна компанія, реєстрація іноземні компанії, реєстрація компанії з іноземними інвестиціями

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Які документи потрібні в тому випадку, якщо іноземний засновник є приватною особою

У тому випадку, якщо іноземний громадянин, виступає в ролі засновника, йому буде потрібно надати такі документи:

Реєстрація ТОВ на нерезидента – список документів

 • Ксерокопія паспорта, а також нотаріальний переклад державною мовою;
 • Ксерокопія ідентифікаційного коду, який був отриманий в Україні;
 • Нотаріальна довіреність необхідна в тому випадку, якщо використовується допомога третього довіреної особи;
 • Необхідні документи для юридичних осіб:
 • Ксерокопія статуту компанії, яка переведена на державну мову і завірена нотаріусом;
 • Свідоцтво про реєстрацію іноземної організації;
 • Підтвердження юридичної адреси компанії-нерезидента;
 • Копії посвідчень особи директора, головного бухгалтера та інших уповноважених осіб;
 • Довіреність на юриста на підписання документації для того, щоб здійснити реєстрацію підприємства.

Терміни реєстрації ТОВ з іноземним засновником

Наша компанія допоможе максимально швидко і якісно виконати всі етапи реєстрації. З нашою допомогою реєстрація можлива протягом 5 днів. Певний термін залежить від кількості готової документації, а також можлива термінова реєстрація компанії. Вартість послуг безпосередньо залежить від кількості готових документів і етапів, які необхідно буде виконати нашим фахівцям. У вартість послуги входить підготовка документації, оплата державних мит, оформлення довіреності, постановка на облік в податкову службу і інших державних структурах. Також ми зможемо допомогти відкрити рахунок в банківській структурі і виготовимо друк. В окрему оплату входить переклад документації на державну мову. Додатково ви зможете придбати юридичну адресу і отримаєте консультацію щодо вибору методу оподаткування.

Які особливості існують при відкритті компанії нерезидентами

Окремим плюсом реєстрації компанії в Україні громадянином іншої країни є можливість отримати посвідку на постійне проживання. Таким правом зможе володіти іноземець, який вніс до статуту компанії не менше, ніж 100 тисяч доларів США. Керівником організації з іноземними учасниками може виступати як громадянин України, так і громадянин іншої країни. Однак в останньому випадку, людині доведеться отримати дозвіл на роботу в нашій країні. Оформити такий документ в момент реєстрації компанії не вийде. Для початку потрібно створити компанію, в якій директором виступатиме громадянин нашої країни, після цього працевлаштувати іноземця, а вже після цього поміняти директора. Компанії, в яких є засновник іноземець, працюють за тією ж схемою оподаткування податків, як і українські організації. Законодавством не передбачено ніяких пільгових умов для таких ситуацій.

Вартість реєстрації ТОВ якщо засновник нерезидент

Додатково оплачується держмито.

Термін реєстрації ТОВ на нерезидентів України в Києві – від 3 робочих днів з моменту подачі документів.

Краща ціна від 1 500 ₴

Терміни отримання ліцензії від 3 робочих днів

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі