Главная » Послуги нерезитентам » Реєстрація ТОВ з нерезидентом ФО

Реєстрація ТОВ з нерезидентом ФО

Одним із способів інвестування на території України є підстава юридичної особи іноземним інвестором. Засновником може бути фізична і юридична особа нерезидент. Процес реєстрації компанії засновником нерезидентом і резидентом майже нічим не відрізняється. Але все ж є деякі нюанси, про які не треба забувати. Наприклад, згідно із затвердженою державою формі, при реєстрації ТОВ нерезидент повинен позначити свій індивідуальний податковий номер українського зразка. Його можна отримати, звернувшись до обласного управління податкової служби України, для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Також, нерезидент може бути керівником підприємства в тому випадку, якщо у нього є дозвіл на працевлаштування на території держави. Такий дозвіл може бути отримано, тільки після того, як реєстрація підприємства з іноземцем буде завершена. На практиці, процедура отримання такого дозволу затягується на 4-5 тижнів, і як вихід – засновник може призначити керуючим особою громадянина України і успішно розпочати господарську діяльність.

І так, реєстрація підприємства з засновником нерезидентом України включає кілька етапів:

  • переклад особистих документів на українську мову і подача заяви для отримання індивідуального податкового номера;
  • визначити назву, юридичну адресу, види економічної діяльності, систему оподаткування і керівника майбутньої компанії
  • відкрити фізичний рахунок на ім’я нерезидента і зумовити формування статутного капіталу
  • підготувати повний пакет документів і подати держреєстратору.

Щоб відкрити підприємство з нерезидентом України потрібно правильно сформувати всі статутні документи і врахувати той факт, що вони повинні бути офіційно перекладені на дві мови: українська та мова нерезидента та завізовані сертифікованим перекладачем.

Реєстрація ТОВ з нерезидентом України просходит протягом 7-10 робочих днів, за умови, що всі документи складені відповідно до пребованіям законодавства.

Важливо знати, що внесення статутного капіталу відбувається в іноземній валюті шляхом внесення грошей на фізичний рахунок нерезидента, відкритого в українському банку, а після – перерахування на рахунок майбутнього підприємства.

Вартість реєстрації ТОВ з нерезидентом трохи дорожче, ніж зазвичай. По скільки, багато коштів витрачається на переклад документів, нотаріальне візування і отримання додаткових документів.