Главная » Послуги нерезитентам » Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою України Київ

Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою України Київ

При реєстрації ТОВ з засновником нерезидентом застосовуються правила іноземного інвестування. Підприємство з іноземними інвестиціями – це юридична особа будь-якої організаційно-правової форми, яке створюється відповідно до законодавства України, частина іноземних інвестицій в статутному капіталі якого становить не менше 10 відсотків. Кращим варіантом організації юридичної особи є товариство з обмеженою відповідальністю, по скільки процедура реєстрації і діяльності добре врегульована законодавством і дозволяє вирішувати всі основні завдання іноземного засновника на території України.

Реєстрація ТОВ з нерезидентом юрособою здійснюється в загальному порядку, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», шляхом внесення даних до ЄДР.

Додатково для реєстрації ТОВ необхідний наступний перелік документів:

  • копія паспорта засновника і директора
  • копія ідентифікаційного номера засновника і директора (можна зробити посилання як отримати ідентифікаційний код на території України);
  • копія статуту юридичної особи нерезидента;
  • виписка з торгового (державного, комерційного) реєстру країни походження, отриманої не пізніше, ніж за 6 місяців до здійснення реєстраційних дій в Україні;
  • довіреність про представництво на території України.

Офіційні документи, які будуть використовуватися при підставі підприємства на території держав-учасниць Гаазької конвенції, повинні завірятися в обов’язковому порядку спеціальним штампом «Apostille» (далі – апостиль). Такий штамп проставляється компетентний органом держави, в якому і складений документ. Слід зазначити, що офіційні документи, на яких є апостиль, не потребують додаткової легалізації в посольстві.

Після реєстрації ТОВ з засновником нерезидентом переходимо до формування статутного капіталу. Потрібно відзначити, що грошові кошти вносяться в іноземній валюті першої категорії або в національній валюті України – гривні. Якщо ви хочете зробити внесок у гривні, потрібно перерахувати гроші на спеціальний банківський рахунок засновника-нерезидента та доручити банку продати внесену валюту, після чого виручені гроші зарахувати до капіталу підприємства.

З огляду на те, що питання зовнішнього інвестування є складними в вирішенні і вимагають додаткових знань. Досвідчені юристи допоможуть сформувати пакет документів правильно, заощадять ваш час і гроші.