Главная » Реєстрація / перереєстрація » Реєстрація ТОВ засновник іноземна юридична особа

Реєстрація ТОВ засновник іноземна юридична особа

Реєстрація ТОВ засновник іноземна юридична особа Київ

Реєстрація ТОВ з іноземною участюУ зв’язку з тим, що в чинному законодавстві України скасували таке поняття, як «підприємство з іноземним капіталом», найчастіше для того щоб вести господарську діяльність, нерезиденти йдуть на створення ТОВ. Саме ця форма юридичної особи надає велику кількість переваг, також вона дає можливість взяти в засновники партнерів з України нарівні з нерезидентами. При цьому контролювати діяльність компанії мають право іноземні засновники.
Проходження процедури реєстрації для компаній такого формату, має ряд відмінностей від стандартної реєстрації, тому в даній темі варто розібратися більш детально. Однією з відмінностей є процес формування статутного фонду. Зауважимо, що в даному випадку все інвестиції з боку зарубіжних партнерів підлягають реєстрації для того, щоб вони були під захистом на рівні держави. Засновники з інших країн можуть вносити свої вклади в статутний капітал тільки у валюті, яка відноситься до першої категорії, а саме долари і євро. Звичайно, є можливість внести внесок у валюті національній, але тільки в тому випадку, якщо вони надходять у вигляді виручених коштів від продажу валюти зі спеціального рахунку інвестора, який був відкритий заздалегідь. Також варто відзначити, що внесок не може бути виконаний готівкою.

Які документи необхідні для того, щоб реєстрація ТОВ з іноземною участю пройшла успішно

Засновниками організацій можуть виступати як приватні, так і юридичні особи, до списку також відносяться і нерезиденти. Законодавство України встановило повну рівність своїх громадян і представників інших держав. Завдяки цьому розмір статутного фонду не обмежений за рахунок інвестицій від іноземних громадян, а також кількість засновників.
Для того щоб виконати реєстрацію компанії засновник може самостійно подати документи, або передати їх за допомогою довіреної особи.
Для того щоб створити компанію з іноземним засновником і офіційно її зареєструвати, потрібно такий пакет документів:

 • Заява про реєстрацію юридичної особи;
 • Рішення засновників про те, що вони хочуть створити компанію;
 • Статут підприємства;
 • Інформація про кожного члена органу управління;
 • Квитанція про те, що було сплачено адміністративний збір;

Для того, щоб максимально спростити процедуру реєстрації компанії, наші фахівці пропонують свої послуги. Вони зможуть зібрати весь необхідний пакет документації, провести переговори з представниками державних органів і вистояти довгі черги в державних структурах. Для того щоб наші фахівці змогли виконати цей процес, замовнику потрібно тільки надати основну документацію і вказати, в яких видах діяльності буде працювати компанія.
Також слід зауважити, що для деяких зарубіжних інвесторів або засновників може бути складно заповнювати всі документи українською мовою, як того вимагає законодавство. Однак, наші фахівці зможуть допомогти і з вирішенням цієї проблеми, адже у них є великий досвід в цій сфері.

Які документи потрібні в тому випадку, якщо іноземний засновник є приватною особою
У тому випадку, якщо іноземний громадянин, виступає в ролі засновника, йому буде потрібно надати такі документи:

 • Ксерокопія паспорта, а також нотаріальний переклад державною мовою;
 • Ксерокопія ідентифікаційного коду, який був отриманий в Україні;
 • Нотаріальна довіреність необхідна в тому випадку, якщо використовується допомогу третього довіреної особи;
 • Необхідні документи для юридичних осіб:
 • Ксерокопія статуту компанії, яка переведена на державну мову і завірена нотаріусом;
 • Свідоцтво про реєстрацію іноземної організації;
 • Підтвердження юридичної адреси компанії-нерезидента;
 • Копії посвідчень особи директора, головного бухгалтера та інших уповноважених осіб;
 • Довіреність на юриста на підписання документації для того, щоб здійснити реєстрацію підприємства.

Замовте Реєстрацію ТОВ зараз

В які терміни відбувається реєстрація, і яка вартість
Наша компанія допоможе максимально швидко і якісно виконати всі етапи реєстрації. З нашою допомогою реєстрація можлива протягом 5 днів. Певний термін залежить від кількості готової документації, а також можлива термінова реєстрація компанії.
Вартість послуг безпосередньо залежить від кількості готових документів і етапів, які необхідно буде виконати нашим фахівцям. У вартість послуги входить підготовка документації, оплата державних мит, оформлення довіреності, постановка на облік в податкову службу і інших державних структурах. Також ми зможемо допомогти відкрити рахунок в банківській структурі і виготовимо друк.
В окрему оплату входить переклад документації на державну мову. Додатково ви зможете придбати юридичну адресу і отримаєте консультацію щодо вибору методу оподаткування.

регистрация ооо с иностранцамиЯкі особливості існують при відкритті компанії нерезидентами
Окремим плюсом реєстрації компанії в Україні громадянином іншої країни є можливість отримати постійний вид на проживання. Таким правом зможе володіти іноземець, який вніс до статуту компанії не менше, ніж 100 тисяч доларів США.
Керівником організації з іноземними учасниками може виступати як громадянин України, так і громадянин іншої країни. Однак в останньому випадку, людині доведеться отримати дозвіл на роботу в нашій країні. Оформити такий документ в момент реєстрації компанії не вийде. Для початку потрібно створити компанію, в якій директором виступатиме громадянин нашої країни, після цього працевлаштувати іноземця, а вже після цього поміняти директора.
Компанії, в яких є засновник іноземець, працюють за тією ж схемою оподаткування податків, як і українські організації. Законодавством не передбачено ніяких пільгових умов для таких ситуацій. 

Як відбувається реєстрація
Реєстрація компанії, в яку вкладаються іноземні інвестиції, відбувається таким чином:

 1. Підготовка установчої документації та нотаріальне її запевнення;
 2. Далі виконується подача документації в державну адміністрацію для того, щоб провести реєстрацію;
 3. Подаються документи для реєстрації в управління за статистикою;
 4. Подача документації до податкової інспекції, пенсійного фонду та інші структури;
 5. Далі необхідно відкрити рахунок в банківській структурі;
 6. Виготовити печатку.

Всі етапи, які описані вище, можна виконати за допомогою наших досвідчених фахівців, які виконають всі роботи швидко і якісно. 

 

Замовте послугу Реєстрація ТОВ засновник іноземна юридична особа зараз – телефонуйте