Главная » Що краще ТОВ або СПД?

Що краще ТОВ або СПД?

Що краще зареєструвати ТОВ або СПД?

При реєстрації власного бізнесу стає питання, а що краще зареєструвати, ТОВ або СПД?

Реєстрація ТОВ – це процес реєстрації в органах державної влади юридичної особи, яке може здійснювати різного роду дії, такі як торгівля, надання послуг, будівництво, виробництво та інше. Товариство з обмеженою відповідальністю – це досить таки складний механізм для непідготовленого керівника. При такій організаційно-правовій формі власності законодавством передбачено значний обсяг документообігу та здачі звітів.

Юридичну і бухгалтерську консультацію ви можете отримати від нашого фахівця зв’язавшись по телефону компанії.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Реєстрація СПД – це процес реєстрації в органах державної влади фізичної особи як суб’єкт підприємництва. СПД може здійснювати підприємницьку діяльність як з фізособами, так і з юридичними залежно від вибору групи. На сьогодні популярними є друга і третя групи. Друга група призначена для торгівлі та працювати можна тільки з фізичними особами.

Суб’єкти підприємницької діяльності на третій групі можуть працювати як з юридичними особами, так і з фізичними особами. Найчастіше цю групу використовують для надання послуг. Документообіг по даній організаційно-правовій формі власності значно менше, ніж по юридичній особі.

Юридичну і бухгалтерську консультацію ви можете отримати від нашого фахівця зв’язавшись по телефону компанії.

Співпрацюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі