Главная » Ліквідація » Що означає експрес-ліквідація ТОВ

Що означає експрес-ліквідація ТОВ

Що означає експрес-ліквідація компанії

В наші дні деякі компанії можуть допомогти вам зробити швидку ліквідацію компанії. Однак перш ніж погоджуватися на такий варіант, слід розібратися в тому, що означає такий термін, і які етапи вам допоможуть виконати юристи.
Під швидкої ліквідацією компанії прийнято вважати дію, яке дозволяє вносити деякі зміни в основних документах про засновника, керівника або директора компанії. При цьому варто зауважити, що компанія не припиняє свого існування, а продовжує працювати за раніше встановленим планом. При виконанні такої процедури компанія не ліквідується і навіть не реорганізовується. Зміни вносяться тільки до відомостей про власника компанії.

Чого можна очікувати після проведення альтернативної ліквідації компанії

Ликвидация пердприятийНасправді, в законодавстві нашої країни є такі пункти, які дозволяють вносити зміни до відомостей про керівника компанії. Реєстрація даних про подібні зміни відбувається набагато швидше, ніж процедура ліквідації підприємства, яка є досить трудомісткою і тривалою. Також буде потрібно виконати набагато менше етапів, ніж при ліквідації компанії.
У тому випадку, якщо юридична особа, про яку потрібно внести зміни, не мало проблем з чинним законодавством, не повинно виникнути зайвих проблем або питань при проведенні процедури альтернативою ліквідації.
Однак варто зауважити, що можуть виникнути проблеми в тому випадку, якщо юридична особа мала такі проблеми з законодавством як:
Ухилення від сплати податків або інших платежів, які є обов’язковими;
Відбувалися затримки з виплатою заробітної плати співробітникам компанії або відбувалися будь-які інші порушення трудового кодексу;
Були отримані незаконні доходи, шляхом їх легалізації, просто відбувалось відмивання коштів;
Інші порушення в господарській або фінансовій сфері;
У разі наявності таких порушень не вийде позбавити себе від відповідальності, внісши зміни про керівника. У будь-якому випадку, покарання понесе той чоловік, який в них винен.

Підсумки по темі альтернативної ліквідації компанії

Припинити роботу юридичної особи можна тільки в тому випадку, якщо воно буде ліквідовано або реорганізовано.
Ліквідація компанії має на увазі під собою повне припинення діяльності компанії, її не можна буде передати у спадок. Ліквідацію можна зробити за особистим бажанням або в примусовому порядку. Для того щоб виконати ліквідацію, компанії буде потрібно виконати організацію ліквідаційної комісії або ж призначити одну людину, який візьме на себе обов’язки ліквідатора компанії.
Порядок виплати заборгованостей кредиторам встановлюється законодавчим шляхом.
Завершальним етапом, який підтверджує повну ліквідацію компанії, є процес офіційної реєстрації цього факту.
Вибираючи альтернативний варіант ліквідації підприємства неможливо розраховувати на повну ліквідацію юридичної особи, а лише на зміну його керівництва.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте