Ліквідація ТОВ

Швидка ліквідація ТОВ під ключ Київ ціна 6500 грн  за 2 дні

Швидка ліквідація підприємств – наш основний профіль діяльності.

Вже більше 500 власників бізнесу за допомогою юристів Факторія Київ сплять спокійно

Швидка Ліквідація ТОВ – це послуга юридичного характеру, спрямована на припинення діяльності компанії.

Послуга ліквідації ТОВ актуальна при:

likvadaciya-ooo– необхідності позбутися від пустушки (діяльність не велася взагалі на підприємстві або не велася останні три роки);

-довго перед контрагентами;

-штрафні санкції;

-довго перед державою;

-збитковості бізнесу.

Швидка ліквідація підприємства може поділятися на три види: Швидка ліквідація фірми або ж її ще називають експрес ліквідація компанії; Ліквідація підприємств за рішенням засновників (учасників); Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Давайте розглянемо ці види ліквідації.

 

Експрес ліквідація ТОВ або ТОВ ціна 6500 грн.

Швидка ліквідація ТОВ Швидка ліквідація ТОВ відбувається через продаж корпоративних прав і за часом займає 2-3 дні. З точки зору законодавства, цей вид ліквідації є законним і не несе ніяких юридичних наслідків для продавця. У разі ліквідації ТОВ через продаж частки в статутному капіталі, всі зобов’язання по підприємству залишаються за нею, а їх рішення лежить на нового директора. Для ліквідації ТОВ через продаж, наші юристи підбирають покупця, готують документи і проводять всі необхідні реєстраційні дії. Швидка ліквідація підприємства починається з підготовки протоколу про зміну директора, засновника, назви, юридичної адреси, видів діяльності. Потім готується статут в новій редакції, довіреність на нашого юриста для надання інтересів нового власника у держреєстратора при реєстрації змін до ЄДР. Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі. Після проведення всіх дій по зміні власника компанії продавець отримує копію протоколу, договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників ціна від 10000 грн.

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників проходить в більш тривалі терміни, ніж швидка ліквідація фірми. Ліквідація підприємства за рішенням власника здійснюється в кілька етапів. Давайте розглянемо ці етапи. Перше, що необхідно зробити, це провести загальні збори засновників. Для прийняття рішення про повне припинення діяльності компанії необхідно дві третини голосів від загальної кількості. У протоколі вказуються відповідальні особи, які входять до складу ліквідаційної комісії, вказуються терміни пред’явлення претензій до компанії від кредиторів, але не менше двох місяців. Протокол зборів засновників з рішенням про повне припинення діяльності посвідчується нотаріально. Після цього, протягом трьох днів, необхідно подати держреєстратору пакет документів з рішенням. Після цього, в ЄДР внесений запис про припинення діяльності компанії. Повне припинення діяльності підприємства тягне за собою податкову аудиторську перевірку. У разі виявлення помилок в бухгалтерському обліку та при наявності заборгованості перед бюджетом, платник податків зобов’язаний виплатити зобов’язання і нараховані штрафи. При наявності претензій з боку кредиторів, підприємство зобов’язане погасити заборгованість перед кредиторами. Так само, необхідно пройти перевірку в пенсійному фонді. При неможливості погашення заборгованості, проводитися процедура банкрутства.

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Банкрутство підприємства.

Ліквідація компанії через банкрутство – це процедура трудомістка і дорога. Визнання компанії банкрутом здійснюється через господарський суд. Ініціатором процедури банкрутства може бути як власник компанії, так і кредитор. Перед визнанням компанії банкрутом, боржнику буде запропонована процедура санації. Ця процедура передбачає відновлення платоспроможності боржника. У разі неможливості відновлення платоспроможності, компанія визнається банкрутом.

Можна зробити висновок, що швидка ліквідації ТОВ через продаж корпоративних прав є термінова ліквідація і дешева Звертайтеся в нашу юридичну компанію для проведення ліквідації компанії в короткі терміни.

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте +38063 505 15 38

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович

Не было печали, но с налоговой постучали… Проверку не прошли. Бухгалтер ушел на больничный и уволился быстро. Посоветовали нам Факторию Киев.  Судиться с налоговой смысла не было. Мы в итоге по рекомендации юристов продали фирму. Богдану спасибо за оперативность и консультации!

Марат
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *