Ліквідація ТОВ під ключ Київ за 2 дні

Швидка ліквідація підприємств за 2 дня 

Вже понад 1500 власників бізнесу завдяки експрес ліквідації сплять спокійно!

Безкоштовна консультація юриста

 ✅ Швидка Ліквідація ТОВ – це послуга юридичного характеру, спрямована на припинення діяльності компанії.

Ліквідація підприємства може поділятись на три види:

 • Швидка ліквідація фірми або ж її ще називають експрес ліквідація компанії
 • Ліквідація підприємств за рішенням засновників (учасників);
 • Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Послуга Ліквідація ТОВ актуальна якщо

Необхідно позбутися пустушки
Переїзд в іншу країну
Страх перед перевіркою
Борги великі і маленькі
Бізнес не приносить прибутку
Не зійшлися з партнером по бізнесу

Вартість ліквідації підприємства в Україні

Перед тим як взятися за роботу наші юристи аналізують ваше підприємство і визначають остаточну вартість процедури з урахуванням всіх платежів.

Краща ціна від  8 500 ₴
Терміни ліквідації підприємства від 2 робочих днів
Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Ліквідація ТОВ –
список документів

 • статут;
 • виписка;
 • оригінал паспорта громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • печатка.
Даємо гарантію 100%

Вашим завданням займуться професіонали в своїй справі з багаторічним досвідом, а не студенти після ВНЗ.

Працюємо швидко

Працюючи за принципом індивідуального підходу, а також включаючи перевірку всіх даних з клієнтом документів, ми виключаємо помилки на 100%.

Без метушні і черг і мороки

Професійний супровід на всіх етапах – Ви збережете час, нерви і гроші.

Як ми працюємо

звонок

Дзвінок

Безкоштовна консультація та підбір методу ліквідації компанії.

Підбір покупця

Ми шукаємо покупця готового придбати вашу компанію.

Підготовка документів

Підготовка всього пакету документів для внесення змін до реєстру ЄДР.

Підписання документів у нотаріуса

Одна зустріч для підписання всіх необхідних документів у нотаріуса.
проведение сделки в егр

Проведення операції в ЄДР

Пакет документів передається реєстратору для проведення реєстраційних дій в ЄДР.

Отримання нової виписки для покупця

Покупець отримує нову виписку з його даними.

Експрес ліквідація ТОВ або ООО

Основні плюси:

 • Швидка ліквідація ТОВ відбувається через продаж корпоративних прав і за часом займає 2-3 дні.
 • З точки зору законодавства, цей вид ліквідації є законним і не несе ніяких юридичних наслідків для продавця.
 • У разі ліквідації ТОВ через продаж частки в статутному капіталі, всі зобов’язання по підприємству залишаються за нею, а їх рішення лежить на нового директора.

Ликвидация фирмыДля ліквідації ТОВ через продаж, наші юристи підбирають покупця, готують документи і проводять всі необхідні реєстраційні дії.

Швидка ліквідація підприємства починається з підготовки Акту прийому-передачі частки в статутному капіталі, протоколу про зміну директора, засновника, назви, юридичної адреси, видів діяльності. Потім готується статут в новій редакції, довіреність на нашого юриста для надання інтересів нового власника у держреєстратора при реєстрації змін до ЄДР. Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі. Після проведення всіх дій по зміні власника компанії продавець отримує копію протоколу, договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників

Ліквідація ТОВ за рішенням засновніків проходить в більш тривалі терміни, ніж швидка ліквідація фірми. Ліквідація підприємства за рішенням власникаБыстрая ликвидация ооо здійснюється в кілька етапів. Давайте розглянемо ці етапи. Перше, що необхідно зробити, це провести загальні збори засновників. Для прийняття рішення про повне припинення діяльності компанії необхідно дві третини голосів від загальної кількості.

У протоколі вказуються відповідальні особи, які входять до складу ліквідаційної комісії, вказуються терміни пред'явлення претензій до компанії від кредиторів, але не менше двох місяців. Протокол зборів засновників з рішенням про повне припинення діяльності посвідчується нотаріально. Після цього, протягом трьох днів, необхідно подати держреєстратору пакет документів з рішенням. Після цього, в ЄДР внесений запис про припинення діяльності компанії. Повне припинення діяльності підприємства тягне за собою податкову аудиторську перевірку. У разі виявлення помилок в бухгалтерському обліку та при наявності заборгованості перед бюджетом, платник податків зобов'язаний виплатити зобов'язання і нараховані штрафи. При наявності претензій з боку кредиторів, підприємство зобов'язане погасити заборгованість перед кредиторами. Так само, необхідно пройти перевірку в пенсійному фонді. При неможливості погашення заборгованості, проводитися процедура банкрутства.

Банкрутство підприємства

Ліквідація компанії через банкрутство - це процедура трудомістка і дорога. Визнання компанії банкрутом здійснюється через господарський суд. Ініціатором процедури банкрутства може бути як власник компанії, так і кредитор. Перед визнанням компанії банкрутом, боржнику буде запропонована процедура санації. Ця процедура передбачає відновлення платоспроможності боржника. У разі неможливості відновлення платоспроможності, компанія визнається банкрутом.

Можна зробити висновок, що швидка ліквідації ТОВ через продаж корпоративних прав є термінова ліквідація і дешева Звертайтеся в нашу юридичну компанію для проведення ліквідації компанії в короткі терміни.

Ліквідація ТОВ під ключ Київ за 2 дні
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!