Ліквідація ТОВ під ключ Київ ціна 1000 у.о. Телефонуйте 380962993528

Ліквідація підприємств повністю – наш основний профіль діяльності.

Вже більше 300 власників бізнесу завдяки ліквідації сплять спокійно!

 

Ліквідація ТОВ – це послуга юридичного характеру, спрямована на припинення діяльності компанії. Послуга ліквідації ТОВ актуальна при:likvadaciya-ooo

– необхідності позбутися від пустушки (діяльність не велася взагалі на підприємстві або не велася останні три роки);

-борги перед контрагентами;

-штрафні санкції;

-борги перед державою;

-убиточність бізнесу.

Ліквідація підприємства може поділятися на три види:

1. Швидка ліквідація фірми або ж її ще називають експрес ліквідація компанії;

2. Ліквідація підприємств за рішенням засновників (учасників);

3. Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Давайте розглянемо ці види ліквідації.

 

Експрес ліквідація ТОВ або ТОВ ціна

Основні плюси:

    • Швидка ліквідація ТОВ відбувається через продаж корпоративних прав і за часом займає 2-3 дні.

 

  • З точки зору законодавства, це законно.

Ликвидация фирмыЗвертаємо Вашу увагу, що Ліквідація за один-день це ілюзія і обман. Законодавством України на поточний момент передбачена процедура ліквідації ТОВ лише не раніше ніж через два місяці. Це необхідний мінімально встановлений законом термін на пред явище кредиторами своїх вимог у разі закриття компанія. Все інше пропоноване в рекламі це лише купівля продаж корпоративних прав, де Вас виключать з ЕДР як власника і директора. Але компанія буде продовжувати існувати. Одна справа коли діяльність не велася чи ні боргів і продати компанію це Вам абсолютно нічим не обернеться.

Інше питання, якщо на компанії висять борги, особливо великі і особливо перед государством.На практиці в результаті всіх боржників держава знаходить. І тут через суд скасують проведені дії і в таких випадках загрожує Ухилення від податків (с. 212 Кримінального кодексу України). Крім того, як не прикро, навіть якщо Ви і не повинні були грошей державі, але зважилися на експрес ліквідацію зі своїх причин, а переписали Вашу фірму на найшвидше на якусь людину без певного місця проживання за дорученням, теж можна потрапити під роздачу податкової поліції, прокуратури та інших державних органів просто за компанію. Так як ліквідують “закривальщікі” фірми на одного або трьох бомжів і не відомо що на них ще повесілі.

Зі свого боку ми наполегливо рекомендуємо Ліквідацію ТОВ повністю, це трохи довше, але без пригод і можливих зустрічей з следователем.Еслі є ризик штрафом, то можна почекати три роки і потім починати процедуру ліквідації.

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників ціна

Быстрая ликвидация оооЛіквідація ТОВ за рішенням засновників проходить в більш тривалі терміни, ніж швидка ліквідація фірми. Ліквідація підприємства за рішенням власника здійснюється в кілька етапів. Давайте розглянемо ці етапи. Перше, що необхідно зробити, це провести загальні збори засновників. Для прийняття рішення про повне припинення діяльності компанії необхідно дві третини голосів від загальної кількості.

У протоколі вказуються відповідальні особи, які входять до складу ліквідаційної комісії, вказуються терміни пред’явлення претензій до компанії від кредиторів, але не менше двох місяців. Протокол зборів засновників з рішенням про повне припинення діяльності посвідчується нотаріально. Після цього, протягом трьох днів, необхідно подати держреєстратору пакет документів з рішенням. Після цього, в ЄДР внесений запис про припинення діяльності компанії. Повне припинення діяльності підприємства тягне за собою податкову аудиторську перевірку. У разі виявлення помилок в бухгалтерському обліку та при наявності заборгованості перед бюджетом, платник податків зобов’язаний виплатити зобов’язання і нараховані штрафи. При наявності претензій з боку кредиторів, підприємство зобов’язане погасити заборгованість перед кредиторами. Так само, необхідно пройти перевірку в пенсійному фонді. При неможливості погашення заборгованості, проводитися процедура банкрутства.

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Банкрутство підприємства.

Ліквідація компанії через банкрутство – це процедура трудомістка і дорога. Визнання компанії банкрутом здійснюється через господарський суд. Ініціатором процедури банкрутства може бути як власник компанії, так і кредитор. Перед визнанням компанії банкрутом, боржнику буде запропонована процедура санації. Ця процедура передбачає відновлення платоспроможності боржника. У разі неможливості відновлення платоспроможності, компанія визнається банкрутом.

 

Быстрая ликвидация - звониЧому багато компаній вибирають співпрацю з юридичною компанією Факторія Київ:

– прозорість;

– оперативність;

– надійність:

– конфіденційність;

– гарантія якості.

 

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз –

телефонуйте +380962993528

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для […]

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з […]

Петро Маркович

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...