Ліквідація ТОВ під ключ Київ за 2 дні

Швидка ліквідація підприємств – наш основний профіль діяльності

Вже понад 1500 власників бізнесу завдяки експрес ліквідації сплять спокійно!

Послуга Ліквідація ТОВ актуальна при

Необхідно позбутися пустушки
Переїзд в іншу країну
Страх перед перевіркою
Борги великі і маленькі
Бізнес не приносить прибутку
Не зійшлися з партнером по бізнесу

Швидка Ліквідація ТОВ – це послуга юридичного характеру, спрямована на припинення діяльності компанії.

likvadaciya-ooo

Ліквідація підприємства може поділятися на три види:

1. Швидка ліквідація фірми або ж її ще називають експрес ліквідація компанії;
2. Ліквідація підприємств за рішенням засновників (учасників);
3. Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.


Давайте розглянемо ці види ліквідації.

Експрес ліквідація ТОВ або ООО

Основні плюси:

  • Швидка ліквідація ТОВ відбувається через продаж корпоративних прав і за часом займає 2-3 дні.
  • З точки зору законодавства, цей вид ліквідації є законним і не несе ніяких юридичних наслідків для продавця.
  • У разі ліквідації ТОВ через продаж частки в статутному капіталі, всі зобов’язання по підприємству залишаються за нею, а їх рішення лежить на нового директора.

Ликвидация фирмыДля ліквідації ТОВ через продаж, наші юристи підбирають покупця, готують документи і проводять всі необхідні реєстраційні дії.

Швидка ліквідація підприємства починається з підготовки Акту прийому-передачі частки в статутному капіталі, протоколу про зміну директора, засновника, назви, юридичної адреси, видів діяльності. Потім готується статут в новій редакції, довіреність на нашого юриста для надання інтересів нового власника у держреєстратора при реєстрації змін до ЄДР. Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі. Після проведення всіх дій по зміні власника компанії продавець отримує копію протоколу, договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Як ми працюємо

звонок

Звонок

Бесплатная консультация и подбор метода ликвидации компании.

Подбор покупателя

Мы ищем покупателя готового приобрести вашу компанию.

Подготовка документов

Подготовка всего пакета документов для внесения изменений в реестр ЕГР.

Подписание документов у нотариуса

Одна встреча для подписания всех необходимых документов у нотариуса.
проведение сделки в егр

Проведение сделки в ЕГР

Пакет документов передается регистратору для проведения регистрационных действий в ЕГР.

Получение новой выписки для покупателя

Покупатель получает новую выписку с его данными.

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників

Быстрая ликвидация ооо

Ліквідація ТОВ за рішенням засновніків проходить в більш тривалі терміни, ніж швидка ліквідація фірми. Ліквідація підприємства за рішенням власника здійснюється в кілька етапів. Давайте розглянемо ці етапи. Перше, що необхідно зробити, це провести загальні збори засновників. Для прийняття рішення про повне припинення діяльності компанії необхідно дві третини голосів від загальної кількості.

У протоколі вказуються відповідальні особи, які входять до складу ліквідаційної комісії, вказуються терміни пред’явлення претензій до компанії від кредиторів, але не менше двох місяців. Протокол зборів засновників з рішенням про повне припинення діяльності посвідчується нотаріально. Після цього, протягом трьох днів, необхідно подати держреєстратору пакет документів з рішенням. Після цього, в ЄДР внесений запис про припинення діяльності компанії. Повне припинення діяльності підприємства тягне за собою податкову аудиторську перевірку. У разі виявлення помилок в бухгалтерському обліку та при наявності заборгованості перед бюджетом, платник податків зобов’язаний виплатити зобов’язання і нараховані штрафи. При наявності претензій з боку кредиторів, підприємство зобов’язане погасити заборгованість перед кредиторами. Так само, необхідно пройти перевірку в пенсійному фонді. При неможливості погашення заборгованості, проводитися процедура банкрутства.

Банкрутство підприємства

Ліквідація компанії через банкрутство – це процедура трудомістка і дорога. Визнання компанії банкрутом здійснюється через господарський суд. Ініціатором процедури банкрутства може бути як власник компанії, так і кредитор. Перед визнанням компанії банкрутом, боржнику буде запропонована процедура санації. Ця процедура передбачає відновлення платоспроможності боржника. У разі неможливості відновлення платоспроможності, компанія визнається банкрутом.

Можна зробити висновок, що швидка ліквідації ТОВ через продаж корпоративних прав є термінова ліквідація і дешева Звертайтеся в нашу юридичну компанію для проведення ліквідації компанії в короткі терміни.

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобільність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!