Главная » Експрес ліквідація ТОВ

Експрес ліквідація ТОВ

закрыть ооо

Експрес ліквідація ТОВ є процедурою припинення його роботи з переходом прав та обов’язків у черговості правонаступництва до інших осіб. Цей процес складається з двох етапів, у яких є власні часові межі.

Також ліквідація ТОВ Київ може бути проведена через процедуру банкрутства, врегульовану законом, який набув чинності 1 лютого 2020 року. Визнати підприємство банкрутом можна за його нездатності задовольнити вимоги кредиторів у разі продажу майна.

«Факторія-Київ» пропонує послуги з ліквідації ТОВ у Києві «під ключ» із повним юридичним супроводом усіх етапів процедури. Також ми допомагаємо організаціям у терміновому пошуку покупців. Співробітники компанії забезпечують швидке закриття ТОВ, передачу його прав та зобов’язань фізичним та юридичним особам.

Види ліквідації ТОВ

Бувають такі види ліквідації фірми:

 1. Добровільна є припиненням роботи фірми з ініціативи її засновника.
 2. Примусова проводиться на основі судового рішення у визначеному законом випадку.

Скільки часу займає ліквідація ТОВ?

Скільки часу займає експрес ліквідація ТОВ? Час проведення процесу прикриття ТОВ у Києві заснований від підібраного методу. Метод «ліквідація ТОВ через продаж» складається з відправлення прав ще одним власникам, договір оформлюють нотаріально, тому процес зміни власників та знищення фірми в Києві в основному завершується за пару діб.

Ліквідація ТОВ ціна


Скільки коштує ліквідація ТОВ Київ?

Експрес ліквідація ТОВ ціна починається від 6500 грн. Крім того, послуга нотаріуса зі зборами для реєстрації не додана до цієї розцінки експрес-ліквідацій. Ліквідація ТОВ вартість за допомогою податкової звірки або завдяки банкрутству вважається індивідуально.

Ліквідація ТОВ Київ на резидентавід 6500 грн
Ліквідація ТОВ по Україні на резидентавід 9500 грн
Ліквідація ТОВ Київ на нерезидентавід 12500 грн
Ліквідація ТОВ по Україні на нерезидентавід 19000грн


Ліквідація ТОВ із боргами

Ліквідація ТОВ продаж з боргами може бути експрес-ліквідацій. Ми гарантуємо професійне анулювання фірми, серед яких з боргами.

Як відбувається ліквідація ТОВ Київ?

Етапи ліквідації ТОВ у Києві засновані від методів закриття справи. Таким чином, для анулювання компанії добровільно, власнику потрібно:

 • обговорити рішення під час всіх зборів власників;
 • звільнити співробітників;
 • надати документи, щоби закрити держреєстратору;
 • виплатити всі борги із податками;
 • реалізувати майно, поділити між власниками;
 • підготувати ліквідаційний рахунок;
 • закрити рахунок у банку;
 • документацію, яку потрібно довго зберігати, здавати в архів.

Причини ліквідації фірми

Причини ліквідації фірми у Києві чи іншому місті можливо з різних підстав. Ось деякі з причин, що найбільш часто зустрічаються:

 1. Ліквідація ТОВ за рішенням учасників. У цьому випадку рішення про проведення закриття ТОВ збирається загальними зборами учасників відповідно до статуту компанії та законодавства.
 2. Закриття ТОВ для досягнення мети або терміну діяльності: ТОВ може бути створене на певний період часу або для досягнення конкретної мети, наприклад, для реалізації певного проекту. Відповідно до цієї мети чи певного терміну діяльності ТОВ може бути ліквідовано.
 3. Неможливість досягнення мети.
 4. Ліквідація фірми через банкрутство: якщо ТОВ стає неплатоспроможною або несумісною угодою про фінансові зобов’язання, вона може бути ліквідована в рамках процедури банкрутства.
 5. Суд може ухвалити рішення про закриття ТОВ.
 6. У разі виникнення ситуації рекомендуємо звертатися до юридичної компанії «Факторія-Київ», які спеціалізуються в галузі корпоративного права, щоб отримати поради та інструкції, що відповідають юрисдикціям та розвитку вашої компанії.

Офіційна ліквідація ТОВ Київ через податкову перевірку

Ліквідація ТОВ за допомогою закриття у податкових вважається тривалою процедурою. При нарахування штрафної санкції, замовники повинні оплачувати їх повністю.

Ліквідація ТОВ продаж виглядає так:

 • ви надсилаєте нам вступну інформацію, а точніше паспортні з кодом поточних засновників фірми, та код ЄДРПОУ фірми, яку потрібно ліквідувати;
 • погоджуємо період організації угоди з Вами, покупцем фірми;
 • Організуємо розмову з нашим нотаріусом, на якій завіримо всю документацію та подамо на держреєстрацію;
 • Після закінчення процесу переоформлень через добу експрес-ліквідацію ТОВ через продаж закінчено.

Офіційна ліквідація ТОВ Київ через податкову перевірку

Ліквідація ТОВ за допомогою закриття у податкових вважається тривалою процедурою. При нарахування штрафної санкції, замовники повинні оплачувати їх повністю.

Вигоди співпраці ліквідація фірм із «Факторія-Київ»:

 1. Постійно готові допомагати Вам у будь-яких моментах і є великий досвід для проведення різних ліквідаційних процесів.
 2. Надаємо допомогу у зменшення втрати через оплату штрафу. Можемо допомагати в тому, щоб скласти ліквідаційний звіт, і звітності за минулий час, якщо її не подавали.
 3. Наскільки це можливо, намагаємося прискорити процес податкових перевірок.
 4. Організація податкової перевірки є складним процесом, передбаченим процесом ліквідації. Метою перевірок є виявлення фактів несплати податку, порушення під час ведення офіційних звітностей.
 5. Звірка з рішенням за її підсумками виконується за місяць після того, щоб подати заяву про зняття юридичної особи з реєстраційним процесом. Про дату старту податкової перевірки ТОВ повідомляється завчасно.

Після закінчення ревізій ліквідаційна комісія надає довідку формату 22-ОПП, що підтверджує факт відсутності заборгованостей перед держбюджетом. Час дій зазначеної довідки сягає 2 місяців. Якщо цей час фірми неможливо її використовувати, довідка є недійсною, отже, з’являється потребою до виконання повторної повної податкової перевірки на ооо чи фірмах.

Популярні послуги:

замовити послугу
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі