Швидка ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ Київ ціна 6500 грн.

Експрес ліквідація підприємства

Швидка ліквідація фірми за 2 дні

Ліквідація ТОВ – це  юридична послуга, що  спрямована на припинення діяльності підприємства. Ліквідація підприємства  поділяється:

  • Експрес ліквідація компанії;
  • Ліквідація підприємств за рішенням учасників;
  • Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Компанія Факторія Київ надає послуги експрес ліквідації підприємств по всій території України. Ця послуга актуальна в тому випадку

  • якщо діяльність на підприємстві не ведеться.
  • накопичилося певного заборгованість підприємство.
  • ця послуга актуальна в тому випадку якщо підприємство вже більше 3 років і ви не хочете брати участь в податковій перевірці тому що не впевнені в правильності ведення бухгалтерського обліку на цьому підприємстві


Швидка ліквідація підприємств вкрай актуальна на даний момент серед підприємців також в зв’язку з певними проблемами у веденні бізнесу на території України і зменшення прибутковості бізнесу. Іноді дешевше просто не працювати, ніж працювати. Фахівці компанії Факторія Київ уже не перший рік допомагає в швидкої ліквідації підприємств власників бізнесу шляхом продажу корпоративних прав. Ми знаходимо для вас покупця корпоративних прав. Звертайтеся в нашу компанію і ви отримаєте високоякісні юридичні послуги.

 Звертайтеся в юридичну компанію Факторія Київ для експрес ліквідації компанії в короткий термін.

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте +38063 505 15 38

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович

Не было печали, но с налоговой постучали… Проверку не прошли. Бухгалтер ушел на больничный и уволился быстро. Посоветовали нам Факторию Киев.  Судиться с налоговой смысла не было. Мы в итоге по рекомендации юристов продали фирму. Богдану спасибо за оперативность и консультации!

Марат

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *