Главная » Бухгалтерські послуги » ВІДНОВЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

ВІДНОВЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Компанія Факторія Київ готова надати професійну та експертну допомогу компаніям в складній ситуації, що вимагає відновлення бухгалтерського учета.В процесі роботи можуть виникнути ситуації, коли підприємству потрібно повністю або частково відтворити бухгалтерські та податкові регістри, а також звітність за минулі періоди. Це може статися, якщо були виявлені серйозні помилки у веденні бухобліку або облік якийсь час не вівся, або сталася втрата документів або бази даних в програмному обеспеченіі.

ВІДНОВЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
.

Наша компанія володіє більше ніж 7-річним успішним досвідом роботи в області відновлення бухгалтерського обліку для організацій і індивідуальних підприємців. Ця послуга надається в комплексі – після відновлення обліку ми супроводжуємо і успішно проходимо податкові перевірки. Більшість підприємств, для яких ми провели таку роботу, стали нашими постійними кліентамі. Звертайтесь до нас:

  • Якщо Ви хочете володіти оперативною інформацією про стан вашої бухгалтерії;
  • Якщо сумніваєтеся в компетенції вашого фахівця або отримали негативний аудиторський висновок;
  • Якщо у Вас не було часу на організацію бухгалтерського обліку, тому що Ви займалися бізнесом.
  • Ми готові забезпечити Вам комфорт і спокій, використовуючи свій досвід, знання і професіоналізм.

Замовляйте бухгалтерські послуги у наших  профессіоналів. Факторія Київ має багаторічний успішний досвід роботи в данній сфері.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі