Главная » Бухгалтерські послуги » Відновлення податкового обліку

Відновлення податкового обліку

Відновлення податкового обліку ціна Київ 

Кожен керівник повинен знати, що бухгалтерський облік повинен вестися постійно. Він, як і підприємництво, не терпить перерв. Якщо в обліку присутні навіть найменші помилки або недоліки (особливо порушення на законодавчому рівні), власник може зазнати серйозних матеріальних збитків, або навіть понести кримінальне покарання.
Звичайно, виявити навіть маленькі помилки зможе тільки по-справжньому кваліфікований фахівець. Ви можете підібрати такого фахівця самостійно, але, якщо вам потрібні гарантії, варто звернутися нам – ми спеціалізуємося на наданні послуг такого плану і з радістю підберемо вам професійного співробітника.
Назвати більш точну вартість послуг нашого фахівця ми зможемо тільки після детального ознайомлення з роботою вашої фірми, а також «оглянувши фронт робіт».


Ризики, пов’язані з помилками в бухгалтерському обліку. 
Також відзначимо, що бухгалтерський облік незамінна річ при прийнятті важливих рішень, що стосуються управління компанії. Він допоможе вам не допустити або виявити розкрадання на вашій фірмі, а також допоможе правильно платити всі податки. Крім того, відзначимо, що навіть незначні, на перші погляд помилки, при сплаті податків, можуть вилитися в такі, досить серйозні наслідки:

  • накладення на вашу компанію різних штрафів і обмежень;
  • заморозка ваших рахунків, що унеможливить подальшу роботу;
  • штрафи і санкції, які спричинять за собою повне банкрутство;
  • юридична або навіть кримінальна відповідальність власника або керівника фірми. 

Щоб попередити або максимально знизити подібні наслідки, необхідно подбати про відновлення бухгалтерського обліку. Воно проводитися на підставі первинних паперів, які вже є у керівників, а також можуть створюватися нові папери, якщо їх не було раніше або вони були загублені. 


Відновити бухгалтерський облік або що важливо 
У більшості випадків бухгалтерський облік відновлюється за минулий період, тому, перш за все, необхідно переглянути всі первинні паперу, їх відповідність чинному законодавству.
Після того, як всі перини паперу відновлені, фахівці переходять до перевірки реєстрів, виконання всіх проводок, а також нарахування та сплати всіх необхідних податків. Дуже важливо ретельно перевірити податкові декларації. Якщо виникне необхідність варто надати коригувальні декларації відповідним органам.
Крім складання податкових декларацій, виконується перевірка звітності перед іншими органами, а також відновлюються всі необхідні проводки.
Кваліфіковані фахівці прекрасно інформовані, що входить до складу бухгалтерського обліку і як його проводити. Якщо брати до уваги той факт, що відновлення бухгалтерського обліку зазвичай проводитися через порушення, допущені штатними бухгалтерами або через відсутність такого співробітника, то власник або директор організації, повинні усвідомлювати, з яким обсягом документації зіткнеться наш фахівець. Перелічимо основні сходинки, які проходить будь-який бухгалтер:
• швидкий аналіз документації компанії, які є в наявності;
• відновлення втрачених первинних паперів;
• заповнення бухгалтерських і податкових регістрів;
• перевірка податкових платежів;
• складання податкової декларації та, якщо необхідно складання уточненої декларації.

Розмір робіт, а також вартість за послуги бухгалтера залежить безпосередньо від наявності первинного бухгалтерського обліку, а також часу, який фахівець витратить на відновлення всієї необхідної документації. 

Замовте послугу Відновлення податкового обліку зараз

телефонуйте