Главная » Ліквідація » Закрити ТОВ

Закрити ТОВ

Закрити ТОВ у Києві – це комплекс дій, спрямованих на припинення функціонування юридичної особи. Процес завершення діяльності підприємства застосовується при реорганізації будь-якої новоствореної компанії. Законодавство передбачає, що на заключному етапі, при вирішенні припинення ТОВ, після внесення відповідних записів у ЄДР щодо ліквідації, необхідно скасувати боргові зобов’язання. З метою уникнення обов’язкових виплат у державні бюджети, ТОВ, яке оголосило про свою ліквідацію, перевіряється.

Як закрити ТОВ?

Закрити ТОВ можна декількома методами. Швидко закрити підприємство або швидка ліквідація ТОВ – це продаж частки в статутному капіталі третій особі. Повне припинення діяльності ТОВ – це процес закриття ТОВ шляхом подачі держреєстратору відповідних документів, податкову перевірку. Закриття компанії через визнання її банкрутом – це процес визнання боржника банкрутом.

Розглянемо, в які етапи можна закрити підприємство всіма 3 методами:

Закрити ТОВ шляхом продажу 100% статутного капіталу

Цей спосіб самий короткостроковий і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний і його вартість близько 6000 грн. Терміни закриття ТОВ цим способом складають два робочих дня. Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документаціі- це паспорт засновника і ІПН засновників, а так же код ОКПО товариства. Цього набору документів вистачить для здійснення угоди купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Закрити ТОВ поетапно через її продаж. Як закрити ТОВ через продаж?

  1. Юристами компанії “Факторія-Київ”, для продажу компанії необхідно підготувати пакет документів: статути, договори купівлі-продажу, наказ про призначення директора, протоколи, реєстраційні картки.
  2. Нотаріально засвідчуються протокол і статут у новій редакції.
  3. Юристи нашої компанії подають державному реєстратору документи для оформлення компанії.
  4. Наступним робочим днем ​​в реєстрі вносяться необхідні зміни.
  5. При необхідності, також можна поміняти назву фірми, юридичну адресу компанії, види економічної діяльності підприємства. Якщо необхідно, то новий директор зможе підписати акти прийому-передачі первинних документів компанії при його попередньої підготовки з боку клієнта. 

Закрити ТОВ через повне припинення діяльності 

Закриття ТОВ відбувається через ланцюжок дій:

  1. Зборами 3/4 голосів від загальної кількості на Загальних зборах засновників приймається рішення про припинення діяльності компанії. Призначають ліквідаційну комісію і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, мінімум два місяці. Протокол нотаріально посвідчується і подається держреєстратору протягом трьох днів, з дати підписання у нотаріуса. Державний реєстратор вносить до державного реєстру інформацію про те, що юридична особа в стані ліквідації.
  2. Після внесення до реєстру запису про ліквідацію компанії, в податкову службу необхідно подати форму з інформацією про повне припинення діяльності компанії. Податкова служба зобов’язана призначити аудиторську перевірку первинної документації та звітів до податкової.
  3. Після закінчення термінів по пред’явленню претензій до компанії, яка ліквідується від кредиторів і по закінченню податкової перевірки складається ліквідаційний баланс. Коли ліквідована компанія має борги, то необхідно погасити борг з рахунку організації. Юридична практика показує, що заборгованість перед державним бюджетом завжди є. Штраф і пеню податківці завжди нараховують. Коли на рахунку підприємства немає грошей, то їх вносять на р. / С. засновники і збільшується статутний капітал ТОВ для погашення боргів, а так само можна розпродати основні засоби ТОВ для погашення заборгованості. Коли, після виплати зобов’язань перед кредиторами залишаються матеріальні засоби і гроші, то вони діляться між учасниками ТОВ у пропорційному співвідношенні відповідно до розмірів часток в статутному капіталі. Після цього закриваються всі розрахункові рахунки, в архів подається документація на зберігання, а так само державному реєстратору необхідно подати довідку з архіву, після цього, до реєстру вносять запис про повну ліквідацію ТОВ.
  4. Ліквідувати ТОВ через визнання його банкрутом – це трудомістке заняття. Ліквідація ТОВ шляхом банкрутства можна ініціювати керівництвом підприємства рішенням загальних зборів учасників, так само і кредиторами. Процедуру закриття ТОВ шляхом банкрутства можна почати тільки при загальній заборгованості не менше 300 мінімальних заробітних плат. Визнати підприємство боржником може тільки Господарський суд. У момент розгляду судом справи, майно компанії арештовується. Боржника можуть запропонувати пройти процедуру санації. Санація – це відновлення платоспроможності підприємства-боржника. Крім санації компанії буде запропоновано збільшити статутний капітал для ліквідації боргу.

Закрити ТОВ ціна

Вартість закриття ТОВ залежить від місцезнаходження засновників, є на компанії борги, а також хочете ліквідувати компанію через нерезидента чи ні. Ціни доступні, а якість виконання робіт вас приємно здивує. Звертайтеся за телефоном, вказаним нижче.

Закрити ТОВ Київ на резидента – від 6500 грн
Закрити ТОВ в іншому місті України на резидента – від 9500 грн
Закрити ТОВ Київ швидко на нерезидента – від 12500 грн
Закрити ТОВ в іншому місті Україні на нерезидента – від 19000 грн.

Як закрити ТОВ під час війни?

У зв’язку із введенням на всій території України режиму воєнного стану, було внесено обмеження на функціонування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, на які Міністерство юстиції є держателем, було врегульовано Постановою Кабінету Міністрів України №209 від 06.03.2022 року, в подальшому – Постанова №209.

Ця постанова передбачає, що в умовах воєнного стану та впродовж місяця після припинення або скасування режиму державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, буде проводитися з певними особливостями:

  1. Міністерство юстиції України обмежило коло державних реєстраторів, які в умовах воєнного стану здійснюють державну реєстрацію, включаючи реєстрацію припинення підприємницької діяльності. Перелік цих реєстраторів постійно оновлюється та включає тих, хто отримує заяви про припинення підприємницької діяльності від заявників.
  2. Окрім того, регулювання режиму воєнного стану дозволило розглядати припинення діяльності фізичних осіб – підприємців як одну з невідкладних реєстраційних дій. Це означає, що ця дія проводиться незважаючи на обмежене функціонування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Додатково, пунктом 4 підпункту 1 зазначеної постанови, державна реєстрація змін до відомостей про фізичних осіб – підприємців, яка проводиться через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, здійснюється невідкладно та без оплати плати за відповідну державну реєстрацію. Маршрутизація таких заяв відбувається через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та розподіляється між державними реєстраторами.

Отже, фізичні особи – підприємці, за умов дії режиму воєнного стану, мають можливість подавати заяви про припинення підприємницької діяльності особисто або через портал «Дія». Такі заяви розглядаються протягом 24 годин.

Сплата податків і зборів в умовах воєнного стану

Звичайно, існують певні відмінності між процедурами припинення бізнесу корпорацій та фізичних осіб-підприємців. У той час як юридичні особи зазвичай проходять через певну низку процедур для припинення своєї господарської діяльності, для фізичних осіб-підприємців ця процедура є менш складною.

Наприклад, якщо юридична особа припиняє своє існування шляхом ліквідації за рішенням засновника, то відбувається наступний процес

  • Прийняття рішення власниками (учасниками або акціонерами) про припинення юридичної особи. Повідомлення органу державної реєстрації про початок процедури ліквідації (подання заяви за встановленою формою).
  • Повідомлення контролюючого органу про відкриття ліквідаційної процедури.
  • Виявлення кредиторів та повідомлення їх про відкриття ліквідаційної процедури.
  • Реалізація активів, погашення заборгованості перед усіма кредиторами, сплата всіх податків, складання ліквідаційного балансу.
  • Звільнення працівників.
  • Закриття банківських рахунків, анулювання сертифікатів та дозволів, виключення з реєстру.
  • Перевірки контролюючих органів (відповідно до статті 78.1.7 Податкового кодексу України – позапланова перевірка документів).
  • Отримання довідок з Державної податкової служби України та Пенсійного фонду України.
  • Передача документів до депозитарію, зняття печаток і штампів.
  • Внесення відомостей про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру.
як закрити тов
 

Які терміни закрити ТОВ?

Щоб закрити ТОВ Київ, термін їх утилізації заснований від підібраного методу. «Експрес-закриття підприємства ТОВ» може передбачити відправку прав іншому власнику, оформляють нотаріальну угоду, через це процес зміни власників та ліквідація ТОВ становлять добу.

Експрес-закрити ТОВ протікає як звичайна за добу, незважаючи на борг фірми або без заборгованостей. Закриття підприємства ТОВ протікає шляхом продажу 100% статутного капіталу – це найкоротший і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний та його вартість закриття ТОВ-доступна.

Як закрити підприємство швидко? Закриття ТОВ (ТОВ) за допомогою податкової перевірки триває набагато триваліше і засноване на швидкості роботи звіряючого в податкову.

Закрити ТОВ: необхідні документи

Які документи потрібні? Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документації – це паспорт засновника та ІПН засновників, а також код ОКПО фірми. Цього набору документів вистачить реалізації угоди купівлі-продажу частки у статутному капіталі.

За відсутності часу та грошей на швидке закриття підприємства ТОВ за допомогою процесу банкрутства або за рішенням власників, існування потреби швидкої зміни складів засновників та посадової особи ТОВ оптимальним рішенням вважається реалізація прав на управління юридичними особами іншим засновникам, що вважається 100% легальною процедурою і не вважається порушенням закону.

Закрити ТОВ чи продати, що безпечніше?

Підібрати оптимальне рішення, щоб закрити ТОВ Київ важко тим, хто не має відповідної освіти та досвіду. Українські закони не забороняють закрити справу:

  • через зміну прав резиденту чи нерезиденту;
  • за рішенням власників;
  • примусово за рішенням суду;
  • через банкрутство.

Вірне рішення приймати потрібно на основі присутності та наявності боргів, роботи філії, представництв, інших моментів. Співробітники компанії “Факторія-Київ” можуть допомогти вибрати відповідне рішення після того, як ознайомились із внутрішньою документацією та даними про ТОВ.

Відео на тему “Закрити ТОВ”