Главная » Бізнес "під ключ" / Продаж фірм » Як самому зареєструвати ТОВ

Як самому зареєструвати ТОВ

Як зареєструвати фірму, підприємство, ТОВ, компанію?

Зареєструвати ТОВ (ТОВ, фірму, компанію, підприємство) сьогодні не складно звернувшись в нашу юридичну компанію і витративши на це всього 1800 грн. «Під ключ», витративши один годину часу. Але можна зареєструвати фірму самому.

На сьогодні, найпоширенішими видами організаційно-правової форми власності є Товариство з обмеженою відповідальністю та Суб’єкт підприємницької діяльності.

Товариство з обмеженою відповідальністю – це юридична особа, засновниками якого можуть бути як фізичні особи, так і юридичні особи резиденти і нерезиденти. У разі якщо засновники складаються з нерезидентів і хтось із них хоче бути директором, то йому необхідно отримати дозвіл на роботу і посвідку на проживання. Якщо цього немає, то необхідно шукати керівника українця. Так само наша компанія може допомогти в це аопросе. Після реєстрації та отримання дозволу на роботу директором підприємства може бути і нерезидент.

У Товариства з обмеженою відповідальністю повинен бути статутний капітал. На сьогодні Законом України «Про реєстрацію юридичних осіб» не встановлено ні мінімального, ні максимального розміру статутного капіталу. Статутний капітал необхідно сформувати протягом року з моменту реєстрації підприємства. Статутний капітал формується за рахунок коштів або майна засновників, його можна зменшувати або збільшувати.

У Товариства з обмеженою відповідальністю, кажучи простими словами прописка – юридична адреса підприємства. Юридична адреса – це фактичний і постійна адреса діяльності Товариства.

Для реєстрації ТОВ необхідно підготувати первинні статутні документи – це статут, протокол зборів засновників. У протоколі та статуті Товариства прописуються всі важливі елементи, що стосуються діяльності підприємства. За рішенням зборів засновників учасники підписують протокол. Статут і протокол можна зробити самостійно, якщо є компетенція в цьому питанні, а можна і замовити у нас, тому що це швидше і надійніше. Після того як будуть готові первинні статутні документи їх можна нотаріально завіряти. Важливо знати, що підписуватися в статуті необхідно тільки в присутності нотаріуса.

Після завірення підписів, статутні документи підприємства можна передавати на розгляд державному реєстратору для ознайомлення. У свою чергу державний реєстратор переглядає документи на наявність помилок. У разі їх виявлення державний реєстратор віддає документи на доопрацювання. В цьому випадку вам необхідно повторно звертатися до нотаріуса для засвідчення підписів на статуті.
Після того як ви успішно подали документи на реєстрацію, через кілька днів держреєстратор реєструє підприємство в реєстрі і ви можете завантажити з ЄДР виписку з допомогою коду в Описи документів, який вам дав держреєстратор. Потім ви можете готувати пакет документів для відкриття розрахункового рахунку. У пакет цих документів входить довідка з органів статистики, нотаріальна копія статуту підприємства, картка підписів уповноважених осіб та печаток підприємства, копії документів директора, ліцензії та дозволи підприємства. Рахунок підприємства зазвичай активний через кілька днів після подачі документів в банк. Після відкриття рахунку підприємство може здійснювати розрахункові операції.

Як зареєструвати фірму через юр компанію?

Так само важливо знати, що з початку реєстрації підприємства і до самого моменту ліквідації повинно здійснюватися ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Ви можете самостійно спробувати зареєструвати ТОВ, але якщо вам необхідно якість і робота професіоналів, які вам підкажуть, яка система податкового обкладення вам підходить, як зробити, щоб не попастися на штрафи, то наша консалтингова компанія вам допоможе з цим питанням, тому що ми якісно вирішуємо ваші проблеми за малі гроші і в короткі терміни.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі