Главная » Ліквідація » Як закрити непрацююче ТОВ

Як закрити непрацююче ТОВ

Як закрити непрацююче ТОВ в Україні за 2 дні?

Ліквідація непрацюючого ТОВ в Україні ціна


Як ліквідувати непрацююче ТОВ в Україні? Це питання задає кожен власник бізнесу, який так і не почав вести підприємницьку діяльність або робота виявилася нерентабельною. Чинне законодавство України, передбачає тільки єдиний спосіб закриття підприємства – це повна ліквідація ТОВ через державного реєстратора з податковою перевіркою. Даний процес займає багато ресурсів і фінансово затратний, в зв’язку з тим, що перевірка податкової інспекції веде за собою виплату штрафів. Не варто забувати про моральну навантаженні, так як чекати повного закриття необхідно 6-9 місяців.

Ликвидация пердприятийДуже часто засновники ТОВ стають заручниками корупційних схем в податковій інспекції. Податковий аудитор може тривалий час не призначати перевірку, а коли призначить, то вивчає практично кожен документ і намагається виписати штраф. Це все важко і є бажання дуже закрити компанію. Для людей, які хочуть спокійно жити, юридичні компанії запропонували власникам компаній послуги ліквідації в дуже терміновий і альтернативний метод ліквідації підприємства – це ліквідація через продаж 100% частини ТОВ.

Альтернативний спосіб ліквідації ТОВ – це цілком законний метод умовного закриття компанії. В цьому випадку, повної ліквідації не провадиться. У підприємстві буде змінений директор і засновники. Найчастіше, підприємство не здійснює подальшу діяльність.

Коли в процесі ведення діяльності компанії або в зв’язку з неподанням звітів присутні невеликі штрафи або заборгованість, то підприємство можна ліквідувати шляхом продажу. Зверніть увагу, що кримінальна відповідальність керівника ТОВ за умисне ухилення від податків передбачається КК України статтею 212. Є 3 ступеня ухилення від податків: значний -1000 НМДГ, великий – 3000 НМДГ і особливо великий – 5000 НМДГ. НМДГ – це неоподатковуваний мінімум для громадян. Щороку НМДГ змінюється і становить 50% від прожиткового мінімуму. Коли в діях керівника немає злочину згідно зі статтею 212, то таку фірму можна закрити через продаж без побоювань за кримінальне переслідування.

Альтернативна ліквідація ТОВ через продаж корпоративних прав є швидким способом позбавлення від компанії в порівнянні з повною ліквідацією.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі