Главная » Бізнес "під ключ" / Продаж фірм » Юридичні адреси – купити якісний юридичну адресу в Києві

Юридичні адреси – купити якісний юридичну адресу в Києві

Юридична адреса це термін, який широко вживається на практиці, але законодавство містить лише поняття “місцезнаходження юридичної особи”. У статті 93 ЦК України визначено, що місцезнаходженням юридичної особи є адреса органу або особи, які, відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від його імені. Аналогічне визначення цього поняття міститься в Законі про державну реєстрацію.

Юридичні адреси Київ містять інформацію про місцезнаходження юридичної особи, яка вноситься до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Звернувшись за допомогою в нашу компанію, ви отримаєте професійні юридичні консультації для покупки юридичної адреси. Щоб отримати якісний юридична адреса в Києві вам не потрібно подавати документи, які підтверджують правомірність перебування юрособи за тим чи іншим адресою (договір оренди, документ про право власності на об’єкт нерухомого майна).

Якщо в установчих документах юридичної особи визначено іншу адресу, ніж адреса органу або особи, що виступає від імені юрособи, то для отримання якісного юридичної адреси необхідно адресу в установчих документах і в Єдиному державному реєстрі привести у відповідність з його дійсним місцезнаходженням.

Юридична адреса має важливе значення при здійсненні діяльності юридичної особи, адже по ньому відбувається офіційне листування з органами влади та контрагентами. Кореспонденція від судових та контролюючих органів надходить на юридичних адрес. Купівля якісного юридичного адреси забезпечить надійне і своєчасне отримання важливих документів: повідомлень від уповноважених органів, контрагентів, документи з судів тощо.

Щоб купити якісний юридична адреса, можна скористатися нашими послугами і отримати юридичну адресу київ. Ми допоможемо вам швидко отримати якісні юридичні адреси в місті Київ.