Главная » Юридична адреса в Києві

Юридична адреса в Києві

Оренда юридичної адреси в Києві на 1 рік

Юридична адреса – це необхідна умова для існування кожного підприємства, адже це офіційне місце розташування керівництва юридичної особи. Також за адресою здійснюється зв’язок з даним підприємством. Потрібно серйозно поставитися до цього питання, адже дуже важливо своєчасно вести переписку і отримувати необхідні документи від органів влади для того, щоб в подальшому уникнути проблем і, можливо, навіть штрафів.

Наша компанія допоможе вибрати і купити юридичну адресу в будь-якому районі Києва.

Оренда юридичної адреси в Києві – відмінний варіант для тих компаній, які ще себе його не завели. Ми допоможемо вибрати вам найбільш підходяще розташування в будь-якому районі Києва.

Що таке юридична адреса?

Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси – теж корисна послуга для тих підприємств, які хочуть змінити податкове установа, де в даний момент відбувається обслуговування.

Для кого корисна оренда юридичної адреси?

  • Вам необхідна певна податкова інспекція, відповідно, потрібен певний район Києва;
  • Ви знімаєте офіс в житловому приміщенні або відсутня можливість укласти договір з офісом;
  • Можливість економії коштів на оренді дорогого або непотрібного офісного приміщення.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням дамо відповіді на всі ваші запитання. Юристи нашої компанії максимально підготують документи для оренди або зміни юридичної адреси.

Звертайтеся в нашу компанію – будемо завжди раді допомогти!

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококваліфікованих фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Вартість юридичної адреси в Києві

Термін виконання – від 1 – 2 робочих дня з моменту подачі документів.

Краща ціна від 2600 ₴

Оренда юридичної адреси в Києві – які вигоди?

Юридична адреса на рік, на квартал – Ви можете вибрати будь-який термін, на який Вам потрібно отримати адресу. Ми надаємо тільки «білі» адреси, без масової реєстрації компаній в одному місці. На кожне приміщення є всі необхідні документи, також надається договір оренди.

Ми надаємо юр. адреса в Дніпровському, Дарницькому, Шевченківському або будь-якому іншому районі Києва. Вибирайте той, який Вам найбільше зручний або подобається, звертайтеся до нас і всю іншу роботу зробимо ми – максимально швидко і якісно. Пам’ятайте, що якісна юридична адреса в Києві – це можливість уникнути штрафів і максимально швидко отримувати пошту.

Коментарі закриті.