Главная » Юридична адреса в Києві

Юридична адреса в Києві

Юридична адреса Київ – необхідною умовою господарювання підприємства є його наявність. Юр адреса зазначається у Державному реєстрі та використовується при подачі заяви при реєстрації Акціонерного товариства або реєстрації ТОВ Київ. Щоб уникнути проблем із органами влади, важливо підійти до питання вибору юридичної адреси серйозно.

Скільки коштує юридична адреса?

Купити юридичну адресу Київ можете у компанії «Факторія-Київ» – від 2300 грн. Вартість юридичних адрес залежить від району, договору оренди або спільного використання, послуга з поштовим або без поштового обслуговування, кількість компаній на адресі. Ціна включає отримання «під ключ»:

 • підбір та здавання недорогих адрес у потрібному районі;
 • оформлення документів: довгострокового чи короткострокового договору оренди, гарантійного листа, акта виконаних робіт;
 • передача правовстановлюючої документації державним органам.
Юридична адреса Київ

Термін виконання робіт з оренди юридичної адреси – 1-2 дні з моменту звернення.

Співпраця з «Факторія-Київ» передбачає надання іншої адреси як заміну у разі відмови державного органу у реєстрації. Усі права та зобов’язання сторін зафіксовані у договорі: це дозволяє уникнути непорозумінь, швидко купити юридичну адресу та без проблем зареєструвати фірму.

Для успішного ведення бізнесу, є зокрема укладання договору з оренди юридичної адреси з перевіреним представником. Наша юридична компанія надає юридичну адресу в Києві, Київській області, а також ви можете купити юридичну адресу в інших регіонах України.

Переваги «Факторія-Київ» при оренді юр адреси

Компаніям, які бажають придбати юридичну адресу Київ, можна замовити цю послугу у «Факторія-Київ». Повноцінне придбання або оренда юр адреси недорого буде потрібно у таких випадках:

 • На даний момент немає потреби чи можливості брати офіс в оренду;
 • Потрібно змінити юридичну адресу компанії;
 • Заплановано оптимізацію витрат за рахунок скорочення плати за оренду приміщення.

Допоможемо визначитися з вибором та купівлею юридичних адрес у столиці, Київській області, а також в інших обласних центрах України. У наших фахівців можна придбати місце реєстрації у потрібному районі Києва (Шевченківському, Дніпровському, Дарницькому) або змінити юридичну адресу, якщо потрібна співпраця з іншою податковою інспекцією.

Купівля чи оренда юридичної адреси у компанії будуть вигідні:

 • якщо відсутня можливість орендувати офіс;
 • якщо планується зміна юридичної адреси;
 • якщо потрібно заощадити на дорогому оренді приміщення.

Пропонуємо якісні юридичні адреси у Києві з наданням робочого місця під час перевірок на будь-який термін: квартал, півріччя, рік. У нашому активі лише «білі» адреси: на кожну з них є документи, що встановлюють право, договір, відсутня масова прописка. Замовивши будь-який з них, можна швидко отримувати пошту та уникнути штрафів за неіснуюче місце реєстрації.

Як купити юридичну адресу:

 1. Залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними контактами нижче або тут.
 2. Описати переваги на адресу нашого юриста.
 3. Підбір відповідної адреси за критеріями клієнта.
 4. Укладання договору.
 5. Успішний розвиток вашого бізнесу.

Зараз замовити юридичну адресу Київ можна у спеціалізованій компанії за невелику плату. Послуга надається повністю «під ключ». У вартість входить:

 1. Підбір вільних адрес з бази у тому районі, який потрібний клієнту;
 2. Оформлення паперів;
 3. Передача до органів державної влади правовстановлюючих паперів.

Робота виконується протягом одного-двох днів із моменту отримання заявки від клієнта. Якщо державний орган відмовив у реєстрації, буде підібрано іншу юридичну адресу недорого зі списку відповідних.

Оренда юридичної адреси: документи

Список документів залежить від статусу компанії. Якщо вона ще не має реєстрацію у загальній базі, знадобляться:

 • копії протоколів, договорів, що підтверджують факт створення компанії;
 • копії сторінок цивільного паспорта;
 • ідентифікаційний код особи, яка представляє одну із сторін договору.

Якщо реєстрація в компанії є, буде потрібно витяг з даними з державної бази юридичних осіб, фізосіб, які здійснюють підприємницьку діяльність, громадських організацій або КОД компанії.

Що таке юридична адреса Київ?

Юридична адреса Київ – це офіційне місцезнаходження компанії. Їм може бути комерційне, орендоване приміщення або житлове, якщо воно є місцем прописки генерального директора Товариства. Підприємство також може взяти в оренду приміщення, де передбачається реєстрація підприємства. Важливо пам’ятати, що оренда юридичної адреси у третіх осіб – не завжди проста процедура, оскільки її власникам доводиться надавати документи, що встановлюють право, і взаємодіяти з податковою.

Вибирайте юридичну адресу ту, яка Вам найбільше зручна чи подобається, звертайтесь до нас і всю решту роботи зробимо ми – максимально швидко та якісно. Пам’ятайте, що якісний юр. адреса у Києві – це можливість уникнути штрафів та максимально швидко отримувати пошту.

Оренда юридичної адреси у перевіреної компанії

«Факторія-Київ» працює офіційно та надає лише «білу» юр адресу недорого. Клієнт не бере участі в шахрайських схемах і не матиме проблем із державними органами контролю у процесі своєї діяльності. Варіантів співпраці багато. Оренда юр адреси підбирається на квартал, півріччя або рік у будь-якому районі Києва, що підходить клієнту. «Факторія-Київ» працює у цій сфері не перший рік, у штаті зібрані досвідчені співробітники. Безпека, легальність правочину, виконання всіх зобов’язань, зазначених у договорі, гарантуються.

Які бувають юридичні адреси?

Розрізняють кілька видів юридичних адрес для ТОВ:

 • за місцем прописки генерального директора організації, який є її засновником;
 • куплений у компанії, що надає послуги надання юридичних адрес;
 • орендована адреса у третіх осіб.

Збираючись купити юридичну адресу, слід перевірити її на достовірність та якість: якщо у приміщенні масово оформлена велика кількість компаній, можуть виникнути проблеми з реєстрацією, відкриттям банківського рахунку. Як правило, такі адреси дешеві, і їхня вартість не залежить від району міста. Надійніше звернутися до спеціалізованої фірми, яка надає послуги продажу юр адрес з гарною репутацією.

Для кого корисна оренда юридичної адреси?

 1. Вам потрібна певна податкова інспекція, відповідно, потрібен певний район Києва;
 2. Ви знімаєте офіс у житловому приміщенні або відсутня можливість укласти договір із офісом;
 3. Можливість економії коштів на оренді дорогого чи непотрібного офісного приміщення.

Телефонуйте нам – ми відповімо на всі запитання. Юристи нашої компанії максимально підготують документи для оренди чи зміни юридичної адреси.

Звертайтеся до нашої компанії – завжди будемо раді допомогти!

Оренда юридичної адреси у Києві на 6 місяців або 1 рік

Юридична адреса – це необхідна умова існування кожного підприємства, адже це офіційне місце розташування керівництва юридичної особи. Також за адресою здійснюється зв’язок із цим підприємством. Потрібно серйозно поставитися до цього питання, адже дуже важливо своєчасно листувати та отримувати необхідні документи від органів влади для того, щоб надалі уникнути проблем і, можливо, навіть штрафів.

Наша компанія допоможе вибрати та купити юридичну адресу в будь-якому районі Києва.

Оренда юридичної адреси – відмінний варіант для тих компаній, які ще собі його не завели. Ми допоможемо вибрати вам найбільш підходяще розташування в будь-якому районі Києва.

Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси – також корисна послуга для тих підприємств, які хочуть змінити податкову установу, де зараз відбувається обслуговування.

Зверніть увагу! Також можна замовити бухгалтерські послуги Київ. Бухгалтери з досвідом роботи понад 15 років проконсультують з питань оптимізації оподаткування та господарської діяльності фірми.

Інші актуальні послуги:

замовити послугу

Коментарі закриті.