Юридичний консалтинг

Безкоштовна консультація юриста

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнтові – це консультація, яка додає впевненості і спокою, зменшує ризики і вносить ясність у питання, що його турбують. Дозвольте нам показати на що ми здатні і тоді Ви зможете оцінити свої вигоди від співпраці з нами, якість послуг і рівень компетенції.


Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Знання небагатьох принципів звільняє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи в яких Ви не розумієтеся і люди, які є фахівцями в них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати. Пропонуємо скористатися нашими КОНСАЛТИГОВИМИ послугами.

Професійний юридичний супровід господарської діяльності — це комплекс юридичних послуг по організації і супроводу діяльності бізнесу в Україні та за кордоном відповідно до вимог міжнародного права і законодавства України, з урахуванням необхідності захисту інтелектуальної власності та активів. Юридичний супровід забезпечить: – консультування з питань застосування норм корпоративного, податкового і трудового законодавства в господарській діяльності; – розробка оптимальних систем управління, трудових відносин та оподаткування, оцінка податкових ризиків; – супровід перевірок кваліфікованим юристом, адміністративне та судове оскарження дій контролюючих органів; – представництво інтересів в суді, перед державними органами і третіми особами.

 Розробка і аналіз договорів. Готуємо господарські договори на замовлення Клієнта. При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону, інтересам клієнта. Ми використовуємо судову і ділову практику і забезпечуємо участь юриста в переговорах. В результаті Ви отримуєте найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами та покупцями. Розробляємо договор щодо захисту інформації, передачі авторських прав, ліцензійні договори, трудові і цивільні договори з розробниками програмного забезпечення. Виводимо окремі роботи і працівників за штат шляхом укладення з ними договорів підряду ЦПХ (цивільно-правового характеру), що дозволяє економити на фонді зарплати і податків.

Юридичний інжиніринг: — підготовка документів для отримання ліцензій в сфері будівництва, торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, торгівлі медикаментами, медичної практики, працевлаштування за кордоном та інших видів діяльності. – юридичний супровід отримання дозволів для відкриття і роботи магазинів, ресторанів, кафе; – розробка внутрішньої документації компанії; – реєстрація компаній з іноземним капіталом, послуги з працевлаштування іноземців, їх легалізації та організації переїзду в Україну, а також реєстрацію компанії за кордоном; – консультуємо з отримання патенту, способів юридичного захисту авторського права, отримання прибутку від інтелектуальної власності.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!