Юридичний консалтинг

Безкоштовна консультація юриста

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнтові – це консультація, яка додає впевненості і спокою, зменшує ризики і вносить ясність у питання, що його турбують. Дозвольте нам показати на що ми здатні і тоді Ви зможете оцінити свої вигоди від співпраці з нами, якість послуг і рівень компетенції.


Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Знання небагатьох принципів звільняє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи в яких Ви не розумієтеся і люди, які є фахівцями в них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати. Пропонуємо скористатися нашими КОНСАЛТИГОВИМИ послугами.

Професійний юридичний супровід господарської діяльності — це комплекс юридичних послуг по організації і супроводу діяльності бізнесу в Україні та за кордоном відповідно до вимог міжнародного права і законодавства України, з урахуванням необхідності захисту інтелектуальної власності та активів. Юридичний супровід забезпечить: – консультування з питань застосування норм корпоративного, податкового і трудового законодавства в господарській діяльності; – розробка оптимальних систем управління, трудових відносин та оподаткування, оцінка податкових ризиків; – супровід перевірок кваліфікованим юристом, адміністративне та судове оскарження дій контролюючих органів; – представництво інтересів в суді, перед державними органами і третіми особами.

 Розробка і аналіз договорів. Готуємо господарські договори на замовлення Клієнта. При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону, інтересам клієнта. Ми використовуємо судову і ділову практику і забезпечуємо участь юриста в переговорах. В результаті Ви отримуєте найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами та покупцями. Розробляємо договор щодо захисту інформації, передачі авторських прав, ліцензійні договори, трудові і цивільні договори з розробниками програмного забезпечення. Виводимо окремі роботи і працівників за штат шляхом укладення з ними договорів підряду ЦПХ (цивільно-правового характеру), що дозволяє економити на фонді зарплати і податків.

Юридичний інжиніринг: — підготовка документів для отримання ліцензій в сфері будівництва, торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, торгівлі медикаментами, медичної практики, працевлаштування за кордоном та інших видів діяльності. – юридичний супровід отримання дозволів для відкриття і роботи магазинів, ресторанів, кафе; – розробка внутрішньої документації компанії; – реєстрація компаній з іноземним капіталом, послуги з працевлаштування іноземців, їх легалізації та організації переїзду в Україну, а також реєстрацію компанії за кордоном; – консультуємо з отримання патенту, способів юридичного захисту авторського права, отримання прибутку від інтелектуальної власності.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!