Главная » Юридичний консалтинг

Юридичний консалтинг

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнтові – це консультація, яка додає впевненості і спокою, зменшує ризики і вносить ясність у питання, що його турбують. Дозвольте нам показати на що ми здатні і тоді Ви зможете оцінити свої вигоди від співпраці з нами, якість послуг і рівень компетенції.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Знання небагатьох принципів звільняє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи в яких Ви не розумієтеся і люди, які є фахівцями в них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати. Пропонуємо скористатися нашими КОНСАЛТИГОВИМИ послугами.

Професійний юридичний супровід господарської діяльності — це комплекс юридичних послуг по організації і супроводу діяльності бізнесу в Україні та за кордоном відповідно до вимог міжнародного права і законодавства України, з урахуванням необхідності захисту інтелектуальної власності та активів.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Юридичний консалтинг забезпечить:

  • консультування з питань застосування норм корпоративного, податкового і трудового законодавства в господарській діяльності;
  • розробка оптимальних систем управління, трудових відносин та оподаткування, оцінка податкових ризиків;
  • супровід перевірок кваліфікованим юристом, адміністративне та судове оскарження дій контролюючих органів;
  • представництво інтересів в суді, перед державними органами і третіми особами.

Розробка і аналіз договорів. Готуємо господарські договори на замовлення Клієнта. При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону, інтересам клієнта. Ми використовуємо судову і ділову практику і забезпечуємо участь юриста в переговорах. В результаті Ви отримуєте найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами та покупцями. Розробляємо договор щодо захисту інформації, передачі авторських прав, ліцензійні договори, трудові і цивільні договори з розробниками програмного забезпечення. Виводимо окремі роботи і працівників за штат шляхом укладення з ними договорів підряду ЦПХ (цивільно-правового характеру), що дозволяє економити на фонді зарплати і податків.

Юридичний інжиніринг:

  • підготовка документів для отримання ліцензій в сфері будівництва, торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, торгівлі медикаментами, медичної практики, працевлаштування за кордоном та інших видів діяльності
  • юридичний супровід отримання дозволів для відкриття і роботи магазинів, ресторанів, кафе;
  • розробка внутрішньої документації компанії;
  • реєстрація компаній з іноземним капіталом, послуги з працевлаштування іноземців, їх легалізації та організації переїзду в Україну, а також реєстрацію компанії за кордоном;
  • консультуємо з отримання патенту, способів юридичного захисту авторського права, отримання прибутку від інтелектуальної власності.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі