Закрити ТОВ без документів

Закрити ТОВ без документів ціна 6500 грн.

Ліквідація ТОВ без документів за 2 дні.


Ліквідація ТОВ без документів компанії та бухгалтерії в нашій консалтинговій фірмі Факторія Київ. Повне закриття фірми без первинних і статутних документів можлива, в разі, повної відсутності діяльності компанії протягом трьох років і більше, коли податкова інспекція не зможе перевіряти первинну документацію після закінчення терміну позовної давності. У тому випадку, якщо первинна документація відсутня і не пройшло 3 роки з моменту останньої діяльності, то ліквідувати ТОВ реально шляхом продажу корпоративних прав компанії.

Щоб ліквідувати компанію без первинних документів і документів на компанію, нашим юристам необхідний код ТОВ ОКПО або назва фірми, а так само потрібні в оригіналі паспорта і податкові номери засновників.

Ліквідація ТОВ без первинних документів починається з аналізу реєстрів і відновлення печатки підприємства. Наші партнери по виготовленню печаток можуть відновити друк підприємства за 30 хвилин. За відновленням друку юристи нашої компанії гделают нову редакцію статуту, протоколу зборів засновників, договору купівлі-продажу ТОВ, готують реєстраційні картки.

Ліквідувати підприємство без документів на бухгалтерію через продаж корпоративних прав – це вихід зі складної ситуації для засновника, який хотів позбутися від проблемного підприємства і не починати знову ПЕРВИННА і статутні документи. Бувають різні ситуації втрати документів, від банальної крадіжки, пожежі в офісі або термінового виїзду із зони бойових дій, коли будь-які документи не мають абсолюно ніякого сенсу в порівнянні з елементами першої необхідності і речами більш важливими.

Закрити підприємство без діяльності через продаж вигідніше, ніж відновлення документації, відновлення документів підприємства з подальшою ліквідацією підприємництва. Ліквідація ТОВ з Факторія Київ – це швидко і просто.

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте +38063 505 15 38

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович

Не было печали, но с налоговой постучали… Проверку не прошли. Бухгалтер ушел на больничный и уволился быстро. Посоветовали нам Факторию Киев.  Судиться с налоговой смысла не было. Мы в итоге по рекомендации юристов продали фирму. Богдану спасибо за оперативность и консультации!

Марат

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *