Главная » Ліквідація » Закрити ТОВ без документів

Закрити ТОВ без документів

Закрити ТОВ без документів ціна 6000 грн.


Ліквідація ТОВ без документів за 2 дні.


Ліквідація ТОВ без документів компанії та бухгалтерії в нашій консалтинговій фірмі Факторія Київ. Повне закриття фірми без первинних і статутних документів можлива, в разі, повної відсутності діяльності компанії протягом трьох років і більше, коли податкова інспекція не зможе перевіряти первинну документацію після закінчення терміну позовної давності. У тому випадку, якщо первинна документація відсутня і не пройшло 3 роки з моменту останньої діяльності, то ліквідувати ТОВ реально шляхом продажу корпоративних прав компанії.

Ликвидация пердприятийЩоб ліквідувати компанію без первинних документів і документів на компанію, нашим юристам необхідний код ТОВ ОКПО або назва фірми, а так само потрібні в оригіналі паспорта і податкові номери засновників.

Ліквідація ТОВ без первинних документів починається з аналізу реєстрів і відновлення печатки підприємства. Наші партнери по виготовленню печаток можуть відновити друк підприємства за 30 хвилин. За відновленням друку юристи нашої компанії гделают нову редакцію статуту, протоколу зборів засновників, договору купівлі-продажу ТОВ, готують реєстраційні картки.

Ліквідувати підприємство без документів на бухгалтерію через продаж корпоративних прав – це вихід зі складної ситуації для засновника, який хотів позбутися від проблемного підприємства і не починати знову ПЕРВИННА і статутні документи. Бувають різні ситуації втрати документів, від банальної крадіжки, пожежі в офісі або термінового виїзду із зони бойових дій, коли будь-які документи не мають абсолюно ніякого сенсу в порівнянні з елементами першої необхідності і речами більш важливими.

Закрити підприємство без діяльності через продаж вигідніше, ніж відновлення документації, відновлення документів підприємства з подальшою ліквідацією підприємництва. Ліквідація ТОВ з Факторія Київ – це швидко і просто.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

Позвони нам

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі