Главная » Ліквідація » Закрити ТОВ

Закрити ТОВ

Закрити ТОВ в Києві під ключ ціна 

Закрити підприємство в Києві за 2 дні


Закрити ТОВ можна декількома методами. Швидко закрити підприємство або швидка ліквідація ТОВ – це продаж частки в статутному капіталі третій особі. Повне припинення діяльності ТОВ – це процес закриття ТОВ шляхом подачі держреєстратору соотвктсвующіх документів, податкову перевірку. Закриття компанії через визнання її банкрутом – це процес визнання боржника банкрутом.

Розглянемо, в які етапи можна закрити підприємство всіма трьома методами.

Ликвидация пердприятийЗакрити ТОВ шляхом продажу 100% статутного капіталу – цей спосіб самий короткостроковий і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний і його вартість близько 6000 грн. Терміни закриття ТОВ цим способом складають два робочих дня. Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документаціі- це паспорт засновника і ІПН засновників, а так же код ОКПО товариства. Цього набору документів вистачить для здійснення угоди купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Закриття ТОВ поетапно через її продаж. Як закрити ТОВ через продаж?

Юристами нашої компанії, для продажу компанії необхідно підготувати пакет документів: статути, договори купівлі-продажу, наказ про призначення директора, протоколи, реєстраційні картки.

Нотаріально засвідчуються протокол і статут у новій редакції.

Юристи нашої компанії подають державному реєстратору документи для оформлення компанії.

Наступним робочим днем ​​в реєстрі вносяться необхідні зміни.

При необхідності, також можна поміняти назву фірми, адреса компанії, види економічної діяльності підприємства. Якщо необхідно, то новий директор зможе підписати акти прийому-передачі первинних документів компанії при його попередньої підготовки з боку клієнта.

Закрити ТОВ Київ ціна

Закриття підприємств через повне припинення діяльності відбувається через ланцюжок дій:

Зборами 3/4 голосів від загальної кількості на Загальних зборах засновників приймається рішення про припинення діяльності компанії. Призначають ліквідаційну комісію і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, мінімум два місяці. Протокол нотаріально посвідчується і подається держреєстратору протягом трьох днів, з дати підписання у нотаріуса. Державний реєстратор вносить до державного реєстру інформацію про те, що юридична особа в стані ліквідації.

Після внесення до реєстру запису про ліквідацію компанії, в податкову службу необхідно подати форму з інформацією про повне припинення діяльності компанії. Податкова служба зобов’язана призначити аудиторську перевірку первинної документації та звітів до податкової.

Після закінчення термінів по пред’явленню претензій до компанії, яка ліквідується від кредиторів і по закінченню податкової перевірки складається ліквідаційний баланс. Коли ліквідована компанія має борги, то необхідно погасити борг з рахунку організації. Юридична практика показує, що заборгованість перед державним бюджетом завжди є. Штраф і пеню податківці завжди нараховують. Коли на рахунку підприємства немає грошей, то їх вносять на р. / С. засновники і збільшується статутний капітал ТОВ для погашення боргів, а так само можна розпродати основні засоби ТОВ для погашення заборгованості. Коли, після виплати зобов’язань перед кредиторами залишаються матеріальні засоби і гроші, то вони діляться між учасниками ТОВ у пропорційному співвідношенні відповідно до розмірів часток в статутному капіталі. Після цього закриваються всі розрахункові рахунки, в архів подається документація на зберігання, а так само державному реєстратору необхідно подати довідку з архіву, після цього, до реєстру вносять запис про повну ліквідацію ТОВ.

Ліквідувати ТОВ через визнання його банкрутом – це трудомістке заняття. Ліквідація ТОВ шляхом банкрутства можна ініціювати керівництвом підприємства рішенням загальних зборів учасників, так само і кредиторами. Процедуру закриття ТОВ шляхом банкрутства можна почати тільки при загальній заборгованості не менше 300 мінімальних заробітних плат. Визнати підприємство боржником може тільки Господарський суд. У момент розгляду судом справи, майно компанії арештовується. Боржника можуть запропонувати пройти процедуру санації. Санація – це відновлення платоспроможності підприємства-боржника. Крім санації компанії буде запропоновано збільшити статутний капітал для ліквідації боргу.

Коли не виходить провести процедуру санації щодо боржника, то боржник судом буде визнано банкрутом.

Юристи нашої компанії допоможуть професійно ліквідувати ТОВ, звертайтеся за професійними послугами!

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі