Главная » Ліквідація » Закрити ТОВ

Закрити ТОВ

Закрити ТОВ не складе особливих труднощів. Наша затребувана компанія «Факторія-Київ», що добре себе зарекомендувала, пропонує швидке і в той же час надійне закриття підприємства ТОВ за демократичними цінами.

Закрити ТОВ Київ – це певні маніпуляції, спрямовані на зупинення роботи юрособи. Процедура знищення передбачає, як закрити підприємство виконується при реорганізації будь-якого нового підприємства. За законом було виявлено, що на кінцевому етапі, коли вирішили закрити ТОВ швидко, після додавання записів до ЄДР про ліквідацію ТОВ, борги потрібно списати. Щоб уникнути точно неодмінних виплат до держбюджетів, ТОВ, яке заявило про ліквідацію, звіряється.

Як закрити ТОВ в Україні?

Як закрити фірму? Задаються цим питанням бізнесмени

Закрити ТОВ можна декількома методами. Швидко закрити підприємство або швидка ліквідація ТОВ – це продаж частки в статутному капіталі третій особі. Повне припинення діяльності ТОВ – це процес закриття ТОВ шляхом подачі держреєстратору соотвктсвующіх документів, податкову перевірку. Закриття компанії через визнання її банкрутом – це процес визнання боржника банкрутом.

Розглянемо, в які етапи можна закрити підприємство всіма 3 методами:

Закрити ТОВ шляхом продажу 100% статутного капіталу

Цей спосіб самий короткостроковий і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний і його вартість близько 6000 грн. Терміни закриття ТОВ цим способом складають два робочих дня. Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документаціі- це паспорт засновника і ІПН засновників, а так же код ОКПО товариства. Цього набору документів вистачить для здійснення угоди купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Закрити ТОВ поетапно через її продаж. Як закрити ТОВ через продаж?

 1. Юристами компанії “Факторія-Київ”, для продажу компанії необхідно підготувати пакет документів: статути, договори купівлі-продажу, наказ про призначення директора, протоколи, реєстраційні картки.
 2. Нотаріально засвідчуються протокол і статут у новій редакції.
 3. Юристи нашої компанії подають державному реєстратору документи для оформлення компанії.
 4. Наступним робочим днем ​​в реєстрі вносяться необхідні зміни.
 5. При необхідності, також можна поміняти назву фірми, юридичну адресу компанії, види економічної діяльності підприємства. Якщо необхідно, то новий директор зможе підписати акти прийому-передачі первинних документів компанії при його попередньої підготовки з боку клієнта. 

Закрити ТОВ через повне припинення діяльності 

Закриття ТОВ відбувається через ланцюжок дій:

 1. Зборами 3/4 голосів від загальної кількості на Загальних зборах засновників приймається рішення про припинення діяльності компанії. Призначають ліквідаційну комісію і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, мінімум два місяці. Протокол нотаріально посвідчується і подається держреєстратору протягом трьох днів, з дати підписання у нотаріуса. Державний реєстратор вносить до державного реєстру інформацію про те, що юридична особа в стані ліквідації.
 2. Після внесення до реєстру запису про ліквідацію компанії, в податкову службу необхідно подати форму з інформацією про повне припинення діяльності компанії. Податкова служба зобов’язана призначити аудиторську перевірку первинної документації та звітів до податкової.
 3. Після закінчення термінів по пред’явленню претензій до компанії, яка ліквідується від кредиторів і по закінченню податкової перевірки складається ліквідаційний баланс. Коли ліквідована компанія має борги, то необхідно погасити борг з рахунку організації. Юридична практика показує, що заборгованість перед державним бюджетом завжди є. Штраф і пеню податківці завжди нараховують. Коли на рахунку підприємства немає грошей, то їх вносять на р. / С. засновники і збільшується статутний капітал ТОВ для погашення боргів, а так само можна розпродати основні засоби ТОВ для погашення заборгованості. Коли, після виплати зобов’язань перед кредиторами залишаються матеріальні засоби і гроші, то вони діляться між учасниками ТОВ у пропорційному співвідношенні відповідно до розмірів часток в статутному капіталі. Після цього закриваються всі розрахункові рахунки, в архів подається документація на зберігання, а так само державному реєстратору необхідно подати довідку з архіву, після цього, до реєстру вносять запис про повну ліквідацію ТОВ.
 4. Ліквідувати ТОВ через визнання його банкрутом – це трудомістке заняття. Ліквідація ТОВ шляхом банкрутства можна ініціювати керівництвом підприємства рішенням загальних зборів учасників, так само і кредиторами. Процедуру закриття ТОВ шляхом банкрутства можна почати тільки при загальній заборгованості не менше 300 мінімальних заробітних плат. Визнати підприємство боржником може тільки Господарський суд. У момент розгляду судом справи, майно компанії арештовується. Боржника можуть запропонувати пройти процедуру санації. Санація – це відновлення платоспроможності підприємства-боржника. Крім санації компанії буде запропоновано збільшити статутний капітал для ліквідації боргу.

Закрити ТОВ ціна

Вартість закриття ТОВ залежить від місцезнаходження засновників, є на компанії борги, а також хочете ліквідувати компанію через нерезидента чи ні. Ціни доступні, а якість виконання робіт вас приємно здивує. Звертайтеся за телефоном, вказаним нижче.

Закрити ТОВ Київ на резидента – від 6500 грн
Закрити ТОВ в іншому місті України на резидента – від 9500 грн
Закрити ТОВ Київ швидко на нерезидента – від 12500 грн
Закрити ТОВ в іншому місті Україні на нерезидента – від 19000 грн

Які терміни закрити ТОВ?

Щоб закрити ТОВ Київ, термін їх утилізації заснований від підібраного методу. «Експрес-закриття підприємства ТОВ» може передбачити відправку прав іншому власнику, оформляють нотаріальну угоду, через це процес зміни власників та ліквідація ТОВ становлять добу.

Експрес-закрити ТОВ протікає як звичайна за добу, незважаючи на борг фірми або без заборгованостей. Закриття підприємства ТОВ протікає шляхом продажу 100% статутного капіталу – це найкоротший і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний та його вартість закриття ТОВ-доступна.

Як закрити підприємство швидко? Закриття ТОВ (ТОВ) за допомогою податкової перевірки триває набагато триваліше і засноване на швидкості роботи звіряючого в податкову.

Потрібні документи для закриття підприємства ТОВ?

Які документи потрібні? Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документації – це паспорт засновника та ІПН засновників, а також код ОКПО фірми. Цього набору документів вистачить реалізації угоди купівлі-продажу частки у статутному капіталі.

За відсутності часу та грошей на швидке закриття підприємства ТОВ за допомогою процесу банкрутства або за рішенням власників, існування потреби швидкої зміни складів засновників та посадової особи ТОВ оптимальним рішенням вважається реалізація прав на управління юридичними особами іншим засновникам, що вважається 100% легальною процедурою і не вважається порушенням закону.

Закрити ТОВ чи продати, що безпечніше?

Підібрати оптимальне рішення, щоб закрити ТОВ Київ важко тим, хто не має відповідної освіти та досвіду. Українські закони не забороняють закрити справу:

 • через зміну прав резиденту чи нерезиденту;
 • за рішенням власників;
 • примусово за рішенням суду;
 • через банкрутство.

Вірне рішення приймати потрібно на основі присутності та наявності боргів, роботи філії, представництв, інших моментів. Співробітники компанії “Факторія-Київ” можуть допомогти вибрати відповідне рішення після того, як ознайомились із внутрішньою документацією та даними про ТОВ.

Які дії бухгалтера під час закриття підприємства ТОВ?

Найнепотрібнішим методом, як закрити ТОВ, ціна якого доступна, не працює – експрес-ліквідація. Бухгалтер з ліквідованої компанії звільняється так само, як і інші працівники фірми.

До того ж важливо запам’ятати, що для правильного звільнення головбуха потрібно подавати форму 1-ОПП до податкової, щоб виключити звідти головбуха. Цей процес необхідний у тому, щоб у службі податків були дані про присутність у фірмі головбуха. Як бачите, вся процедура досить проста і не займає багато часу.

Коли не виходить провести процедуру санації щодо боржника, то боржник судом буде визнано банкрутом. Юристи “Факторія-Київ” допоможуть професійно ліквідувати ТОВ, звертайтеся за професійними послугами!

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі