Главная » Як закрити ФОП

Як закрити ФОП

Закриття ФОП

Як правильно закрити ФОП

Ваш бізнес не приносить очікуваний дохід, є збитковим і став доставляти багато клопоту і фінансових витрат, не вистачає часу на його розвиток? У Вас немає часу на ліквідацію або не знаєте, яким чином правильно припинити роботу і закрити ФОП (СПД), що є фізичною особою-підприємцем? Компанія Факторія пропонує послуги по ліквідації діяльності фізичної особи, яка є суб’єктом підприємницької діяльності. Чи готові виконати завдання найкоротші терміни на максимально вигідних умовах.

Вартість послуги – закриття ФОП

Вартість послуги складає – ₴ 900 грн., З особистою присутністю заявника. Бувають випадки, коли фізична особа – підприємець не має можливості з’явиться особисто. Або Ви з іншого міста. Тоді, додатково заявник оплачує послуги нотаріуса з виготовлення довіреності.

А Ви знали, що припинення діяльності ФОП буває, як добровільне так і примусове.

У яких випадках можна закрити ФОП (ФОП):

  • У разі смерті фізичної особи, зареєстрованої як ФОП;
  • За судовим рішенням, що набрало законної сили;
  • За бажанням власника;
  • Визнання суб’єкта підприємницької діяльності банкрутом;
  • Визнання фізичної особи, яка є суб’єктом підприємницької діяльності безвісно відсутнім або недієздатним за рішенням суду. Яке вступило в законну силу і інше

Як закрити ФОП в одному відео. Що важливо знати?

Чому вигідно замовляти послугу по закриттю ФОП?

Порядок припинення діяльності СПД є фізичною особою-підприємцем визначений чинним законодавством України. Фахівці компанії FAKTORIA завдяки налагодженій роботі та багаторічному досвіду якісно, ​​оперативно і в найкоротші терміни проведуть процедуру щодо закриття ФОП.

Ми пропонуємо подати заяву про припинення діяльності за Вас (за дорученням). Так само його можна надати особисто або онлайн. Протягом доби з моменту подачі заяви про припинення діяльності за встановленою формою інформація вноситися до реєстру. З моменту внесення запису до державного реєстру фіскальний орган припиняє нарахування податків.

Увага!

Окремою підставою для того, щоб провести документальну позапланову перевірку діяльності платника податків, є розпочата процедура закриття діяльності підприємця ФОП (пп. 78.1.7 ст. 78 Податкового кодексу).
Ми можемо нашим клієнтам надати додаткову опцію з аналізу та перевірки бухгалтерських документів. У разі якщо підприємець надасть до контролюючого органу бухгалтерську документацію, в якій будуть убачатиметься явні порушення фінансової дисципліни, податковим органом буде ініційовано розслідування, в результаті якого Вам будуть загрожувати чималі штрафи і пені.Припинити діяльність ФОП можна тільки за умови, що вами сплачені всі податки, навіть за місяць, коли закриваєте. У Державній фіскальної службі потрібно дізнатися чи є у вас непогашені податки і сплатити, якщо такі є.Увага! Якщо в результаті проведеної податковим органом перевірки, підприємцю будуть нараховані недоїмки, штрафи або пені їх потрібно буде сплатити протягом 10 календарних днів, наступних за днем, коли ФОП отримав податкове повідомлення-рішення (п. 57.3 ПКУ). Те ж стосується і ЄСВ (п. 5 розд. VI, п. 8 розд. VII Інструкції № 449)Перелік документів необхідних щоб закрити ФОП:

Припинення діяльності включає в себе наступні етапи:

  1. Підготовка та подача заяви
  2. Порядок зняття з обліку в Державній фіскальної службі.
  3. Закриття банківських рахунків.
  4. Блокування електронного цифрового підпису.
Під поняттям припинення діяльності ФОП передбачається здійснення низки процедурних питань і дій, дотримуючись порядок яких призведе до того, що фізична особа втратить можливість на законних підставах здійснювати підприємницьку діяльність.
замовити послугу


Важливим у цьому процесі є заповнення заяви за встановленою формою. При подачі заяві не допускаються виправлення і помилки. У разі якщо в заяві будуть виправлення, помилки або некоректні дані державний реєстратор може відмовити в здійсненні реєстраційних дій (у разі неусунення таких невідповідностей). Таким чином, доручивши подачу заяви некомпетентним організаціям ви витратите не тільки свій фінансовий ресурс, але і свого часу. Якщо Ви вирішите подати заяву про припинення онлайн, то Вам необхідно пам’ятати про те, що ці сервіси не завжди працюють злагоджено і коректно. Найчастіше в роботі сервісу бувають збої. Терміни реєстрації іноді затримуються або взагалі не відбувається реєстрація. Це може привести не тільки до втрати часу. Можуть надалі виникнути проблеми при подачі документів на припинення діяльності офлайн.

Зняття з обліку в Державній фіскальної службі здійснюється тільки після подачі ліквідаційної звітності. А також після здійснення звірки та підписання акта з Пенсійним фондом України. Якщо після проведення повної перевірки контролюючим органом у вас не виявлено несплачених пені, штрафів та заборгованості зі сплати платежів до бюджету, підприємцю встановлюється статус «припинено», який вноситься до реєстру. Після того, як буде підписаний обхідний лист, який потрібно буде підписати в різних відділах Державної Фіскальної Служби України, в державному реєстрі з’являється з’явиться відмітка про зняття з обліку як платника ЄСВ.

Що ми пропонуємо?
Ми пропонуємо взяти весь тягар проходження даної процедури на себе. Так як проходження цього етапу вимагає більше часу і сил від підприємця. В силу недостатньої поінформованості в свої права та обов’язки, у правах співробітників УКРІНФОРМ, недосконалого знання законодавства і процедурних питань, на даному етапі підприємець стикається з величезною кількістю проблем, що дуже гальмує процедуру ліквідації. На практиці бувають випадки, коли в ході перевірки фахівцями контролюючого органу будуть виявлені порушення або невідповідності. Що дає можливість ініціювати контролюючим органом більш детальне розслідування. Дуже часто в ході перевірки виявляються факти приховування доходів, несплати обов’язкових платежів. В даному випадку підприємцю загрожує накладення штрафних санкцій.

Для того що б закрити банківські рахунки Вам доведеться витратити час. І звернутися особисто в Банк, який Вас обслуговує із заявою про закриття рахунків і необхідним пакетом документів. Ми із задоволенням допоможемо вирішити Вашу проблему. Ми підготуємо за Вас необхідний пакет документів. Далі, оперативно звернемося в Ваш обслуговуючий банк з пакетом документів, який потрібно для закриття рахунків.

Законодавець не визначив терміни, в які підприємець повинен здійснити процедуру щодо закриття рахунків. Але вважаємо, що доцільно буде провести процедуру щодо закриття рахунків відразу ж після того, як в Єдиному державному реєстрі з’явиться запис про припинення діяльності фізичної особи-підприємця. Після виконання цього етапу Ви отримаєте довідку з обслуговуючого банку про закриття рахунків. Надалі Вас попросять пред’явити цю довідку в податкову службу.

Якщо при здійснення підприємницької діяльності використовували електронний цифровий підпис, то наступним етапом буде блокування зареєстрованої електронного цифрового підпису. Порядок блокування визначено індивідуально і прописаний в договорі з Вашим акредитаційними центром.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі