Главная » Реєстрація / перереєстрація » Зміна директора ТОВ Київ, Україна

Зміна директора ТОВ Київ, Україна

Зміна директора ТОВ ціна Київ 2020

Зміна директора компанії може стати необхідним для будь-якої юридичної особи, незалежно від того, ТОВ це або ж приватна компанія. Найчастіше таке рішення приймається при купівлі-продажу компанії або ж при можливих кадрових змінах, які відбулися в компанії. Процедура зміни керівника має єдиний порядок, тільки після спільного рішення зборів про те, що керівника потрібно змінити. Вся інформація в протоколі обов’язково повинна бути завірена нотаріусом. Після цього наші фахівці зможуть зібрати додатковий пакет документації, оплатять всі необхідні адміністративні збори за проведення змін, він становить 530 гривень, а після цього вся документація передається представнику державної реєстрації.

Для того щоб уникнути штрафних санкцій за порушення трудового кодексу, є сенс перш ніж поміняти директора компанії подати заяву в податкову службу про наймання співробітника. Крім того, на нового власника компанії необхідно виконати оформлення картки зі зразком підпису для того щоб виконати в банку зміну особи, яка може управляти поточним рахунком.

У вартість послуги по зміні директора ТОВ, яка буде виконуватися нашими фахівцями входить:

Підготовка необхідного пакету документації, які необхідні для реєстрації змін; Приготування протоколу з загальних зборів учасників; Оплата всіх необхідних мит; Приготування довіреності; Необхідні нотаріальні завірення (Ми співпрацюємо з нотаріусом, тому вам не потрібно витрачати багато часу на його пошук) Тобто ви зможете отримати повний пакет послуг, які необхідні для зміни власника, не докладаючи до цього жодних зусиль, а також, не витративши зайві гроші.

Список документації, яка буде потрібно для зміни директора ТОВ:

Ксерокопія паспорта, а саме 1,2 сторінки та сторінка з пропискою. Також необхідний буде ідентифікаційний код нового власника; Довіреність, яка виписується юридичною особою, яка оформлена на наших фахівців.