Главная » Бізнес "під ключ" / Продаж фірм » Зміна юридичної адреси підприємства в Україні

Зміна юридичної адреси підприємства в Україні

У чинному законодавстві України не встановлено поняття зміни юридичної адреси. Це є розмовним варіантом поняття зміни місця розташування юридичної особи, дані якого містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. По суті, зміна юридичної адреси підприємства є зміною місцезнаходження юридичної особи.

Коли юридична особа або фізична особа-підприємець проводить свою діяльність, може виникнути необхідність в тому, щоб змінити юридичну адресу. Причинами зміни юридичної адреси підприємства може бути:

  • зміна місця розташування підприємства або місця проживання засновника, за адресою якого зареєстроване підприємство;
  • бажання змінити район, де вас будуть обслуговувати органи місцевої влади та підрозділи податкової служби, яким ви віддаєте перевагу.

Зміна юридичної адреси ТОВ в Києві, незалежно від причин, вимагає проведення ряду дій, які спрямовані на внесення змін до статуту юридичної особи, державну реєстрацію, повідомлення податкових органів, отримання нових виписок з реєстру платників ПДВ або єдиного податку.

Як відбувається зміна юридичної адреси в Києві

В першу чергу необхідно здійснити державну реєстрацію зміни місцезнаходження юридичної особи. Для цього потрібно внести відомості про нове місцезнаходження в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Зміна юридичної адреси підприємства є простою процедурою. Але коли зміна юридичної адреси зачіпає зміна району, то це вимагає більше часу і витрат.

Якщо ви бажаєте отримати допомогу при зміні юридичної адреси підприємства або детальну консультацію – сміливо звертайтеся в нашу компанію і ми неодмінно допоможемо вам!

Якісна юридична консультація з питань зміни юридичної адреси в Києві доступна в нашій компанії за доступними цінами.

Якщо вас цікавить додаткова інформація за цінами і термінами зміни юридичної адреси в Києві, звертайтеся до фахівців нашої компанії за номерами телефонів, зазначених в контактах.